Analityk Systemowy IT / PM

Polska

13000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Poznań
Potrafisz dokonać analizy projektu IT, jego zasadności oraz dokonać oceny jego opłacalności biznesowej? Chcesz być „głową” projektu oraz jego sercem? Planujesz rozwój w kierunku Head of Software?

Analityk systemowy IT / PM
praca zdalna w 90%, pozostałe 10% to spotkania w zespole w Poznaniu

Główne zadania i obowiązki
  • Prowadzenie warsztatów z klientami, zbieranie ich wymagań i przekształcanie wymagań w funkcjonalności
  • Analiza wykonalności projektu w oparciu o wygenerowane funkcjonalności
  • Stworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • Nadzór nad realizacją projektu z pozycji Produkt Owner Proxy
  • Analiza wykonalności zapytań klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Analiza merytoryczna i formalna wykonalności zadań wynikających z SIWZ przetargów publicznych i konkursów ofert
  • Koordynowanie współpracy wewnętrznego i zewnętrznego zespołu wykonawców projektu
Podstawowe wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • Znajomość zasad tworzenia oprogramowania
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektem IT
  • Umiejętność tworzenia zapisu procesów w notacji BPML
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej projektu
  • Znajomość zasad współdziałania z zespołem projektowym z pozycji Product Owner

W projektach używamy takich technologii jak:
  1. Angular
  2. .NET 6.0+
  3. Android + Kotlin
  4. Flutter
  5. C oraz Mikroprocesory

Warunki zatrudnienia
  1. Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  2. Praca hybrydowa (tylko 1 dzień w tygodniu stacjonarnie)
  3. Wynagrodzenie do 15k PLN netto + premia uznaniowa
  4. Benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
  5. Coroczny, kilkudniowy, zagraniczny wyjazd integracyjny
  6. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  7. Niezbędny sprzęt do pracy
  8. Możliwość rozwoju w kierunku Deputy Head of Software -> Head of Software

Wyślij do nas swoje CV, a chętnie z Tobą porozmawiamy!

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.