Starszy Programista Java

Polska

Do 25000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
jpa:
jsf:
springboot:
Miasta
Warszawa
W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynaorodwymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego Partnera, który specjalizuje się w świadczeniu pełnego zakresu usług prawnych dla biznesu.

Informacje o projekcie:
  • Branża: prawnicza
  • Lokalizacja biura: Warszawa, Śródmieście
  • Język projektu: Polski (angielski na poziomie dokumentacji)
  • Budżet: 25 000 PLN netto +VAT/m-c (B2B)/ 24 000 PLN brutto/m-c (UoP)
  • Praca zdalna: TAK
  • Technologie: Java 11, J2EE, JavaScript, Payara, JPA, EclipseLink, JSF, Primefaces, PostgreSQL, SpringBoot, REST, OWASP, Jasper Reports, Alfresco, Activiti, Kubernetes, Docker, Gitlab, Jenkins, Maven

Opis stanowiska:
  • Rozwój rozbudowanej autorskiej platformy usług prawniczych
  • Tworzenie oprogramowania uwzględniającego aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • Współpraca z zakresie przygotowywania wymagań
  • Wsparcie w innych mniejszych projektach wewnętrznych (związane z tworzeniem rozwiązań integracyjnych)

Oczekiwania:
  • Doświadczenie z takimi technologiami jak: Java 11, JPA, JSF
  • Znajomość narzędzi CI/CD (Gitlab, Jenkins, Maven)
  • Znajomość tematyki OWASP, wzorców projektowych i architektonicznych, metod optymalizacji zapytań SQL
  • zainteresowanie rozwiązaniami integracyjnymi oraz systemami klasy Back-Office
  • Mile widziana znajomość: Jasper Reports, Alfresco, Activiti, Kubernetes, Docker, Payara, EclipseLink, SpringBoot, Primefaces

Oferujemy:
  • W pełni sfinansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną na poziomie VIP
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Lekcje angielskiego
  • Możliwość pracy zdalnej: powyżej 50% czasu pracy
  • Udział w projekcie kwalifikującym do korzystania z ulgi IPBOX
  • Udział w firmowych inicjatywach sportowych​
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.