Senior .NET Developer

Polska

16000 - 20000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Opis oferty
Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firm膮 doradczo-wdro偶eniow膮 bran偶y IT. Posiadamy do艣wiadczenie we wdra偶aniu nast臋puj膮cych system贸w: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Wsp贸艂pracujemy z czo艂owymi producentami oprogramowania. Do naszych partner贸w nale偶膮 firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwi臋cej projekt贸w realizujemy w bran偶y telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej. Wsp贸艂pracuj膮c z nami masz okazj臋 uczestniczy膰 w rozwojowych projektach prowadzonych dla najwi臋kszych polskich i mi臋dzynarodowych firm.

Programista .NET
Miejsce pracy: Warszawa
Aktualnie 100% zdalnej, w przysz艂o艣ci praca hybrydowa

Opis stanowiska:

Uczestnictwo w projektach wdro偶eniowych i rozw贸j oprogramowania w technologiach .NET Framework 聽
Dbanie o wysok膮 jako艣膰 kodu
Wsp贸艂praca z zespo艂em projektowym
Tworzenie dokumentacji
Praca w metodyce Scrum
Testowanie oprogramowania

Wymagania:

Min. 5 lat do艣wiadczenia w tworzeniu aplikacji (najlepiej webowych) w oparciu o platform臋 .NET Framework/.NET Core
Znajomo艣膰 ASP.NET Web API i/lub MVC, WinForms oraz C#/VB.NET聽
Znajomo艣膰 JavaScript, Angular2+
Wiedza na poziomie eksperckim w zakresie tworzenia aplikacji webowych i modelowania danych
Dobra znajomo艣膰 relacyjnych baz danych
Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie co najmniej B2
Do艣wiadczenie w pracy z narz臋dziami typu: GIT, SVN lub TFS, Jenkins, VisualStudio, Jira
Znajomo艣膰 Webservices (Soap, Rest, WCF)
Do艣wiadczenie w pracy w metodykach zwinnych
Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia oraz pracy zespo艂owej
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶