Senior Android Developer

Polska

10000 - 14000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
kotlin:
Senior
android:
Senior
Miasta
Zdalnie
Opis
Start: ASAP +

Projekt dedykowany jest dla sektora turystyki morskiej i nabrzeżnej, polega na organizowaniu wypraw poprzez wynajem łodzi, wynajem sternika, wybranie ubezpieczenia, zaplanowanie trasy rejsu, zebranie uczestników podróży.

Opis stanowiska:

•               Pełnienie kluczowej roli w zespole na każdym etapie wytwarzania aplikacji Android,
•               Projektowanie, implementowanie i testowanie oprogramowania w języku Kotlin, w tym również projektowanie struktur i baz danych niezbędnych do funkcjonowania oprogramowania,
•               Pomoc w doborze właściwych rozwiązań, pomoc przy pisania kodu dla pozostałych członków zespołu, sprawdzanie poprawności kodu,
•               Współpraca z back-end i front-end developerem, projektantem, grafikiem,
•               Pisanie zautomatyzowanych testów UI
•               Tworzenie dokumentacji technicznej,
•               Tworzenie koncepcji technicznych we współpracy z kierownikiem projektu,
•               Tworzenie testów oraz ich automatyzacja,
•               Praca w metodyce SCRUM.

Oczekujemy, że będziesz mieć:
•               Doświadczenie przy projektach komercyjnych w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania aplikacji Android,
•               Doskonałą znajomość: #Kotlin i systemu #Android,
•               Doświadczenie w tworzeniu UI przy użyciu Fragments, Activities oraz ViewModel
•               Doświadczenie z architekturą MVVM,
•               Dobra znajomość testów JUnit oraz bibliotek Mockito, Powermock
•               Dobra znajomość narzędzia Gradle
•               Dobra znajomość interfejsów API REST,
•               Znajomośc bibliotek Dagger 2, Retrofit, RxJava, Glide
•               Przywiązanie do jakości tworzonego oprogramowania i umiejętność pisania automatycznych testów jednostkowych i integracyjnych,
•               Dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
•               Wynagrodzenie w przedziale 10 000 - 14 000 PLN brutto/miesięcznie przy umowie o pracę lub netto przy B2B,
•               Możliwość kreowania nowego rozwiązania IT do tej pory niedostępnego w tym segmencie rynku,
•               Elastyczne godziny pracy, pracy zdalna - do uzgodnienia z zespołem,
•               Możliwość rozwoju osobistego oraz praca z najnowszymi technologiami,
•               Atrakcyjne pakiety szkoleniowe oraz wyjazdy integracyjne,
•               Wsparcie finansowe do różnego rodzaju kursów, lekcji angielskiego itp.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.