Senior Front-End Developer

Polska

14000 - 17000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
css3:
Senior
Miasta
Zdalnie
Opis
Start: ASAP +

Projekt dedykowany jest dla sektora turystyki morskiej i nabrze偶nej, polega na organizowaniu wypraw poprzez wynajem 艂odzi, wynajem sternika, wybranie ubezpieczenia, zaplanowanie trasy rejsu, zebranie uczestnik贸w podr贸偶y.聽

Opis stanowiska:
- Pe艂nienie kluczowej roli w zespole na ka偶dym etapie wytwarzania aplikacji webowej,
- Pomoc w doborze w艂a艣ciwych rozwi膮za艅, pomoc przy pisania kodu dla pozosta艂ych cz艂onk贸w zespo艂u, wyszukiwanie b艂臋d贸w w kodzie,
- Tworzenie responsywnych stron internetowych z zachowaniem zasad UX i pozycjonowania stron,
- Pisanie zautomatyzowanych test贸w integracyjnych oraz end-to-end,
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Tworzenie test贸w oraz ich automatyzacja,
- Praca w metodyce SCRUM.

Oczekiwania:

鈥 Minimum 4-5 lat do艣wiadczenia przy projektach komercyjnych jako Frontend Developer najlepiej w aplikacjach u偶ywaj膮cych #ReactJS,
鈥 Dobra znajomo艣膰 j臋zyka JavaScript w wersji co najmniej #ES6,
鈥 Dobra znajomo艣膰 #CSS3, #HTML5, Flex,
鈥 Bardzo dobra znajomo艣膰 ReactJS,
鈥 Znajomo艣膰 systemu kontroli wersji #Git,
鈥 Znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych, zasad pisania czystego kodu, podstawowych zasad projektowania komponent贸w,
鈥 Znajomo艣膰 metodologii #Agile,
鈥 Znajomo艣膰 korzystania z #REST API,
鈥 Do艣wiadczenie w pisania test贸w jednostkowych oraz zautomatyzowanych przy u偶yciu popularnych bibliotek #JavaScript,
鈥 Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (w mowie i pi艣mie).

Mile widziane:
- Idealnie by艂aby dobra znajomo艣膰 framowork鈥檃 NextJS, ReactJS
- Znajomo艣膰 biblioteki Redux, Redux-thunk,
- Znajomo艣膰 zasad SEO oraz UX,
- Znajomo艣膰 narz臋dzi YouTrack, Confluence, Postman, Slack,
- Znajomo艣膰 metodologii pracy Scrum,
- Do艣wiadczenie w estymacji czasu potrzebnego na wykonanie zadania oraz tworzeniu 鈥瀙ull request鈥 i walidacj膮 kodu.

Oferujemy:
鈥 Wynagrodzenie w przedziale 14 000 - 17 000 PLN brutto/miesi臋cznie przy umowie o prac臋 lub netto przy B2B,
鈥 Mo偶liwo艣膰 kreowania nowego rozwi膮zania IT do tej pory niedost臋pnego w tym segmencie rynku,
鈥 Elastyczne godziny pracy,聽
鈥 Mo偶liwo艣膰 rozwoju osobistego oraz praca z najnowszymi technologiami,
鈥 Atrakcyjne pakiety szkoleniowe oraz wyjazdy integracyjne,
鈥 Wsparcie finansowe do r贸偶nego rodzaju kurs贸w, lekcji angielskiego itp.