Frontend React Developer

Polska

14400 - 17600 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
React:
Senior
css:
Senior
html:
Senior
Miasta
Zdalnie
Projektu dotyczy zautomatyzowanego systemu ofertowego w Cloud Native, obsługującego otrzymywanie specjalnych ofert cenowych od dostawców. Platforma jest oparta na architekturze bezserwerowej w chmurze Azure.  Głównym celem jest ujednolicenie procesu przygotowywania ofert (stworzenie pliku standaryzowanego) oraz zapewnienie unikalnego i konfigurowalnego systemu obsługującego zapytania od wszystkich dostawców.

Zakres odpowiedzialności:

–  dostosowanie aplikacji do wymaganych zmian w zakresie istniejących i nowych funkcjonalności m.in. wyszukiwanie ofert, wyświetlanie wyników wyszukiwania, wyświetlanie szczegółów wyceny z niezbędnymi danymi.

Codzienne obowiązki obejmują:

– development, testy jednostkowe, code review, doprecyzowanie wymagań technicznych z Klientem, udział w spotkaniach, raportowanie

Oczekiwania:

– Min. 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku

– Bardzo dobra znajomość JavaScript, React, HTML, CSS

– Znajomość narzędzi: Jira, Confluence, MS Teams

– Język angielski na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację z Klientem (min. B2)

– Nice to have: Azure DevOps
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.