Software Tester

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
500 - 999
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
linux:
Senior
gitlab:
Senior
json:
Senior
xml:
Senior
protractor:
Senior
sql:
Senior
postman:
Senior
selenium:
Senior
Miasta
Gliwice
Jako Dzia艂 IT w ista Shared Services Polska odpowiadamy za rozw贸j, support oraz testowanie aplikacji i system贸w, administracj臋 infrastruktur膮 IT oraz automatyzacj臋 proces贸w w oparciu o Robotic Process Automation. Spotkasz nas w nowym, supernowoczesnym biurze przy ul. Dworcowej 25 w Gliwicach lub鈥 w domu - obecnie w zdecydowanej wi臋kszo艣ci pracujemy zdalnie.

Poszukujemy Software Tester贸 do jednego z naszych najwa偶niejszych projekt贸w. Stawiamy na swobod臋 w doborze technologii oraz narz臋dzi oraz na du偶膮 samodzielno艣膰 w dzia艂aniu. Szczeg贸艂y poni偶ej.

ZADANIA:

  • Wdra偶anie automatycznych test贸w oprogramowania dla najwa偶niejszej aplikacji w mi臋dzynarodowej Grupie ista
  • Tworzenie i wykonywanie przypadk贸w testowych
  • Praca z dokumentacj膮 testow膮
  • Optymalizacja test贸w
  • Aktywne uczestniczenie w procesie rozwoju聽i modyfikacji aplikacji

OCZEKUJEMY:

  • Min. 4 lata do艣wiadczenia w zakresie projektowania oraz automatyzacji test贸w
  • Do艣wiadczenie w testowaniu aplikacji napisanych w JAVA
  • Umiej臋tno艣ci pracy w zespole i otwarto艣ci na prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego
  • Mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Regularne szkolenia (r贸wnie偶 certyfikowane)
  • Dost臋p do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy j臋zykowe
  • Kafeteryjny system benefit贸w
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic -聽 fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej