Software Tester

Umowa
B2B
Wielkość firmy
500 - 999
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
linux:
Senior
gitlab:
Senior
json:
Senior
xml:
Senior
protractor:
Senior
sql:
Senior
postman:
Senior
selenium:
Senior
Miasta
Gliwice
Jako Dział IT w ista Shared Services Polska odpowiadamy za rozwój, support oraz testowanie aplikacji i systemów, administrację infrastrukturą IT oraz automatyzację procesów w oparciu o Robotic Process Automation. Spotkasz nas w nowym, supernowoczesnym biurze przy ul. Dworcowej 25 w Gliwicach lub… w domu - obecnie w zdecydowanej większości pracujemy zdalnie.

Poszukujemy Software Testeró do jednego z naszych najważniejszych projektów. Stawiamy na swobodę w doborze technologii oraz narzędzi oraz na dużą samodzielność w działaniu. Szczegóły poniżej.

ZADANIA:

  • Wdrażanie automatycznych testów oprogramowania dla najważniejszej aplikacji w międzynarodowej Grupie ista
  • Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych
  • Praca z dokumentacją testową
  • Optymalizacja testów
  • Aktywne uczestniczenie w procesie rozwoju i modyfikacji aplikacji

OCZEKUJEMY:

  • Min. 4 lata doświadczenia w zakresie projektowania oraz automatyzacji testów
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji napisanych w JAVA
  • Umiejętności pracy w zespole i otwartości na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Regularne szkolenia (również certyfikowane)
  • Dostęp do platform Udemy oraz Pluralsight
  • Kursy językowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic -  fun room, chillout room,
  • parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.