Programista React.js

4000 - 8500 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
React:
Senior
react.js:
Senior
html5:
Senior
html:
Senior
css:
Senior
Typescript:
Miasta
Trójmiasto
Opis
Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby, która pomoże nam przy rozwijaniu aplikacji webowej w oparciu o React. Poszukujemy zarówno doświadczonych programistów jak i mniej doświadczonych ale szybko uczących się z zapałem do pracy.
Nasza firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zdalnego zarządzania farmami do wydobywania kryptowalut takich jak Ethereum przy użyciu komputerów wyposażonych w karty graficzne Nvidia/AMD. Na rynku działamy od 2016 roku.

Co oferujemy:
  • umowa na etat
  • umowa w oparciu o B2B (w przypadku braku działalności pomożemy policzyć i założyć)
  • praca tylko na Macbook Pro + 2 monitory 27” 4K
  • darmowy lunch z randomowych miejsc
Miejsce pracy:
  • praca w naszym biurze z możliwością pracy zdalnej w rozsądnym zakresie
  • miejsce pracy to Pruszcz Gdański/okolice
  • za rok praca w naszym firmowym budynku, który będzie w miejscowości Jagatowo - 5 minut drogi od obwodnicy od zjazdu Rusocin - z dala od miastowej gęstwiny
Wymagania:
  • dobra znajomość JavaScript i React (Hooki, HOC)
  • dobra znajomość HTML/CSS
  • znajomość konceptów: Clean Code, DRY, KISS, SOLID
  • znajomość GIT
  • sumienność i samodzielność wykonywania zadań
Mile widziane:
  • znajomość PHP lub chęć jego poznania
  • znajomość TypeScript
  • Rest API
  • znajomość UX/UI
  • znajomość AtomBios
  • znajomość języków niskopoziomowych
Informacje o firmie:
Nasza firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zdalnego zarządzania komputerami wyposażonymi w karty graficzne w celu wydobywania kryptowalut takich jak Ethereum.
Na rynku działamy od 2016 roku.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.