Programista React.js

Polska

4000 - 8500 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1 - 9
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
React:
Senior
react.js:
Senior
html5:
Senior
html:
Senior
css:
Senior
Typescript:
Miasta
Tr贸jmiasto
Opis
Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby, kt贸ra pomo偶e nam przy rozwijaniu aplikacji webowej w oparciu o React. Poszukujemy zar贸wno do艣wiadczonych programist贸w jak i mniej do艣wiadczonych ale szybko ucz膮cych si臋 z zapa艂em do pracy.聽
Nasza firma zajmuje si臋 tworzeniem oprogramowania do zdalnego zarz膮dzania farmami do wydobywania kryptowalut takich jak Ethereum przy u偶yciu komputer贸w wyposa偶onych w karty graficzne Nvidia/AMD. Na rynku dzia艂amy od 2016 roku.

Co oferujemy:
  • umowa na etat
  • umowa w oparciu o B2B (w przypadku braku dzia艂alno艣ci pomo偶emy policzy膰 i za艂o偶y膰)聽
  • praca tylko na Macbook Pro + 2 monitory 27鈥 4K聽
  • darmowy lunch z randomowych miejsc
Miejsce pracy:
  • praca w naszym biurze z mo偶liwo艣ci膮 pracy zdalnej w rozs膮dnym zakresie
  • miejsce pracy to Pruszcz Gda艅ski/okolice
  • za rok praca w naszym firmowym budynku, kt贸ry b臋dzie w miejscowo艣ci Jagatowo - 5 minut drogi od obwodnicy od zjazdu Rusocin - z dala od miastowej g臋stwiny
Wymagania:
  • dobra znajomo艣膰 JavaScript i React (Hooki, HOC)
  • dobra znajomo艣膰 HTML/CSS
  • znajomo艣膰 koncept贸w: Clean Code, DRY, KISS, SOLID
  • znajomo艣膰 GIT
  • sumienno艣膰 i samodzielno艣膰 wykonywania zada艅
Mile widziane:
  • znajomo艣膰 PHP lub ch臋膰 jego poznania
  • znajomo艣膰 TypeScript
  • Rest API
  • znajomo艣膰 UX/UI
  • znajomo艣膰 AtomBios
  • znajomo艣膰 j臋zyk贸w niskopoziomowych
Informacje o firmie:
Nasza firma zajmuje si臋 tworzeniem oprogramowania do zdalnego zarz膮dzania komputerami wyposa偶onymi w karty graficzne w celu wydobywania kryptowalut takich jak Ethereum.
Na rynku dzia艂amy od 2016 roku.