DevOps ze znajomo艣ci膮 MS Azure, praca zdalna

Polska

16000 - 20800 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
git:
Senior
windows--linux:
Senior
Miasta
Zdalnie, Pozna艅, Warszawa
Dla jednego z naszych Klient贸w poszukujemy do艣wiadczonego Devops Engineera ze znajomo艣ci膮 chmury Microsoft Azure.

Przyk艂adowe zadania:

路聽 automatyzacja zarz膮dzania infrastruktur膮 w oparciu o chmur臋 obliczeniow膮 Azure

路聽 konfiguracja 艣rodowisk Continuous Integration i Continuous Delivery (CI/CD)

路聽 wsparcie programist贸w we wdra偶aniu oprogramowania

路聽 administrowanie systemami

Wymagania:

路聽 min. 3 - letnie do艣wiadczenie na podobnym stanowisku

路聽 bardzo dobra znajomo艣膰 Microsoft Azure, 聽w tym Azure PaaS

路聽 znajomo艣膰: MS AzureDevOps, Active Directory

路聽 do艣wiadczenie w pracy z: ARM Templates / Terraform, PowerShell, MS SQL Server, Visual Studio Team Services, Release Pipelines, CI/CD (Azure DevOps, Jenkins), Git, Windows / Linux

路聽 znajomo艣膰 zagadnie艅 infrastruktury sieciowej

路聽 znajomo艣膰 j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶