FULL-STACK DEVLOPER

Polska

Do 5070 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
sql:
Senior
PHP:
Regular
Javascript:
Miasta
Zdalnie
Opis
OFERTA PRACY NA STANOWISKO: FULL-STACK DEVLOPER

Spółka BUSBUS, to start-up specjalizujący się we wdrażaniu technologii ICT do branży przewozów pasażerskich. Wzorując się na sukcesie takich serwisów jak booking.com, Airbnb, Rentalcars, Skyscanner, stworzyliśmy własny produkt, do rozwoju którego poszukujemy osoby na stanowisku Full-stack developera. Platforma będzie pośredniczyć w procesie wyszukiwania, porównywania i zamawiania autobusów na wynajem.

Zadania:

1 – 3 miesiąc

Kodowanie responsywnej strony internetowej platformy dla projektu BUSBUS od strony Front-endu i Back-endu

Funkcjonalności strony:

- budowanie strony na podstawie layoutów i projektów graficznych z uwzględnieniem RWD i funkcjonalności zgodnych z wytycznymi projektowania dla osób niepełnosprawnych

- stworzenie bazy danych zintegrowanej z kontami klienta i wyszukiwarką ofert

- integracja strony z systemem płatności i fakturowania

- integracja powiadomień użytkownika email

4 – 9 miesiąc

Optymalizacja

10 – 24 miesiąc

Utrzymanie strony

Dodawanie nowych funkcjonalności

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Praca w trybie zdalnym lub z biura w Rzeszowie

Swoboda przy doborze narzędzi do realizacji zadań

Otwarty i przyjazny kreatywnych zespół ludzi nastawionych na rozwój

Laptop służbowy

Wymagania:

WebDevelopment (Front-end + Back-end)

Znajomość języków: HTML5, CSS3, PHP, SQL API, JavaScript

Umiejętność tworzenia stron responsywnych (RWD)

Umiejętność tworzenia baz danych i ich integracji z platformą

Umiejętności optymalizacji stron pod kątem UX i SEO

Otwartość i kreatywność

Język angielski poziom średniozaawansowany

Wynagrodzenie:

8500zł brutto, okres zatrudnienia 24 miesiące

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.