FULL-STACK DEVLOPER

Polska

Do 5070 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
sql:
Senior
PHP:
Regular
Javascript:
Miasta
Zdalnie
Opis
OFERTA PRACY NA STANOWISKO: FULL-STACK DEVLOPER

Sp贸艂ka BUSBUS, to start-up specjalizuj膮cy si臋 we wdra偶aniu technologii ICT do bran偶y przewoz贸w pasa偶erskich. Wzoruj膮c si臋 na sukcesie takich serwis贸w jak booking.com, Airbnb, Rentalcars, Skyscanner, stworzyli艣my w艂asny produkt, do rozwoju kt贸rego poszukujemy osoby na stanowisku Full-stack developera. Platforma b臋dzie po艣redniczy膰 w procesie wyszukiwania, por贸wnywania i zamawiania autobus贸w na wynajem.聽

Zadania:

1 鈥 3 miesi膮c

Kodowanie responsywnej strony internetowej platformy dla projektu BUSBUS od strony Front-endu i Back-endu

Funkcjonalno艣ci strony:

- budowanie strony na podstawie layout贸w i projekt贸w graficznych z uwzgl臋dnieniem RWD i funkcjonalno艣ci zgodnych z wytycznymi projektowania dla os贸b niepe艂nosprawnych

- stworzenie bazy danych zintegrowanej z kontami klienta i wyszukiwark膮 ofert

- integracja strony z systemem p艂atno艣ci i fakturowania

- integracja powiadomie艅 u偶ytkownika email

4 鈥 9 miesi膮c

Optymalizacja

10 鈥 24 miesi膮c

Utrzymanie strony

Dodawanie nowych funkcjonalno艣ci

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋

Praca w trybie zdalnym lub z biura w Rzeszowie

Swoboda przy doborze narz臋dzi do realizacji zada艅

Otwarty i przyjazny kreatywnych zesp贸艂 ludzi nastawionych na rozw贸j

Laptop s艂u偶bowy

Wymagania:

WebDevelopment (Front-end + Back-end)

Znajomo艣膰 j臋zyk贸w: HTML5, CSS3, PHP, SQL API, JavaScript

Umiej臋tno艣膰 tworzenia stron responsywnych (RWD)

Umiej臋tno艣膰 tworzenia baz danych i ich integracji z platform膮

Umiej臋tno艣ci optymalizacji stron pod k膮tem UX i SEO

Otwarto艣膰 i kreatywno艣膰

J臋zyk angielski poziom 艣redniozaawansowany聽

Wynagrodzenie:

8500z艂 brutto, okres zatrudnienia 24 miesi膮ce