DevOps

Polska

Do 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Kubernetes:
Senior
AWS:
Senior
Docker:
Senior
linux:
Senior
terraform:
Senior
git:
Senior
Python:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych – osoby do pracy na stanowisku:

DevOps

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • poprawa narzędzi CI/CD,
  • wdrażanie i ulepszanie monitoringu i powiadomień,
  • tworzenie i utrzymywanie systemów wysokiej dostępności.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz znajomość stacku technologicznego: Linux, Docker, Terraform, Kubernetes, Istio, Microservices, AWS (EKS, RDS, Aurora, S3), Terraform, GitLab CI / CD,
  • możesz pochwalić się świetną znajomością systemu Linux oraz komend shell (np. bash lub zsh),
  • masz praktyczną wiedzę z systemów kontroli wersji (GIT oraz GitLab),
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • cechują Cię: umiejętność pracy w grupie i chęć uczenia się oraz rozwijania swoich umiejętności.

Atuty mile widziane:
  • znajomość platformy chmurowej AWS i doświadczenie w prowadzeniu projektów opartych na chmurze AWS,
  • umiejętność użytkowania Flux CD,
  • podstawowa znajomość języka Python.

Pracodawca oferuje:
  • pracę z nowymi technologiami z obszaru tworzenia oprogramowania i uczenia maszynowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dowolną formę zatrudnienia,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • szkolenia wewnętrzne.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.