Scrum Master

Polska

12000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko┼Ť─ç firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Firma Novaris rozpocz─Ö┼éa swoj─ů dzia┼éalno┼Ť─ç w 2008 roku i od tego momentu zajmuje si─Ö kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem system├│w informatycznych do potrzeb Naszych klient├│w

Jednym z najwa┼╝niejszych wyzwa┼ä stoj─ůcych przed nasz─ů firm─ů jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy u┼╝yciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku

Obecnie do Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Zdalnie

Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki :

ÔÇó Ponad 2 rok do┼Ťwiadczenia jako Scrum Master
ÔÇó Teoretyczna i praktyczna znajomo┼Ť─ç Scrum/Kanban
ÔÇó Zrozumienie proces├│w tworzenia oprogramowania i najlepszych praktyk
ÔÇó Mile widziany przynajmniej jeden certyfikat (PSM I, PSMII, SAFe lub inny r├│wnowa┼╝ny)
ÔÇó Dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w mowie i pi┼Ťmie
ÔÇó Umiej─Ötno┼Ťci przyw├│dcze
ÔÇó Dobre umiej─Ötno┼Ťci mi─Ökkie, mi─Ödzy innymi komunikacja, asertywno┼Ť─ç, u┼éatwianie, rozwi─ůzywanie konflikt├│w, zmys┼é obserwacji

Zadania :

ÔÇó Promowanie warto┼Ťci i dobrych praktyk Agile, Scrum w organizacji i zespo┼éach projektowych;
ÔÇó Mo┼╝liwo┼Ť─ç kreowania nowych optymalnych rozwi─ůza┼ä wykorzystuj─ůc znajomo┼Ť─ç Scrum i Kanban;
ÔÇó Wsparcie Zespo┼éu Deweloperskiego w zakresie tworzenia produkt├│w o wysokiej jako┼Ťci;
ÔÇó Identyfikowanie i usuwanie przeszk├│d ograniczaj─ůcych post─Öpy Zespo┼éu Developerskiego;
ÔÇó Wspieranie Product Ownera w jego roli m.in. w zarz─ůdzaniu Product Backologiem;
ÔÇó Wsparcie przebiegu zdarze┼ä scrumowych.

Oferujemy :
+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 600 do 850 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zale┼╝no┼Ťci od preferencji kandydata)
+ Projekt długoterminowy
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝