Scrum Master

Polska

12000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku

Obecnie do Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Zdalnie

Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki :

• Ponad 2 rok doświadczenia jako Scrum Master
• Teoretyczna i praktyczna znajomość Scrum/Kanban
• Zrozumienie procesów tworzenia oprogramowania i najlepszych praktyk
• Mile widziany przynajmniej jeden certyfikat (PSM I, PSMII, SAFe lub inny równoważny)
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętności przywódcze
• Dobre umiejętności miękkie, między innymi komunikacja, asertywność, ułatwianie, rozwiązywanie konfliktów, zmysł obserwacji

Zadania :

• Promowanie wartości i dobrych praktyk Agile, Scrum w organizacji i zespołach projektowych;
• Możliwość kreowania nowych optymalnych rozwiązań wykorzystując znajomość Scrum i Kanban;
• Wsparcie Zespołu Deweloperskiego w zakresie tworzenia produktów o wysokiej jakości;
• Identyfikowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy Zespołu Developerskiego;
• Wspieranie Product Ownera w jego roli m.in. w zarządzaniu Product Backologiem;
• Wsparcie przebiegu zdarzeń scrumowych.

Oferujemy :
+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 600 do 850 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata)
+ Projekt długoterminowy
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.