IT Support Specialist / Specjalista ds. IT

Polska

3500 - 5000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
MS SQL:
Senior
MySQL:
Senior
windows:
Senior
unix:
Senior
lan:
Senior
Miasta
Warszawa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku b臋dzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie techniczne u偶ytkownik贸w oraz monitorowanie i utrzymywanie system贸w bezpiecze艅stwa IT w Sp贸艂ce.

Oczekujemy od Ciebie:
-dobrej znajomo艣ci obs艂ugi komputer贸w i systemu Windows,
-sprawnego poruszania si臋 w 艣rodowisku Google鈥檃,聽
-znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym czytanie dokumentacji technicznej i kontakt ze wsp贸艂pracownikami z zagranicy,
-samodzielno艣ci i g艂owy otwartej na poszukiwanie rozwi膮za艅,
-komunikatywno艣ci.

Mile widziane:
-prawo jazdy聽聽
-znajomo艣膰 system贸w UNIX
-znajomo艣膰 sieci LAN
-MSSQL
-MySQL
-PHP

Twoje zadania b臋d膮 polega膰 na:
-bezpo艣rednim wsparciu technicznym u偶ytkownik贸w,
-monitorowaniu i utrzymywaniu system贸w bezpiecze艅stwa IT w Sp贸艂ce,
-zakupie, instalowaniu oraz konfigurowaniu sprz臋tu i oprogramowania,
-identyfikacji oraz rozwi膮zywaniu pojawiaj膮cych si臋 problem贸w,
-wdra偶aniu nowych technologii oraz system贸w w obszarze bezpiecze艅stwa,
-wsparciu programistycznym,
-generowaniu raport贸w i zestawie艅.

W zamian za Twoje zaanga偶owanie w wykonywane zadania oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na umowie o prac臋 lub B2B - w zale偶no艣ci od preferencji,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiej臋tno艣ci i do艣wiadczenia,
-mo偶liwo艣膰 rozwoju i aktywnego udzia艂u w projektach optymalizuj膮cych prac臋 firmy,
-zni偶ki na nasze prezenty,
-mo偶liwo艣膰 testowania wybranych prze偶y膰 podczas wsp贸lnych integracji,
-dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej po okresie pr贸bnym,
-przyjazn膮 atmosfer臋 pracy 鈥 niekorporacyjny klimat w domu z ogrodem,
-mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej.