R/Shiny Developer

1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
MongoDB:
Senior
Docker:
Senior
teradata:
Senior
tableau:
Senior
sql:
Senior
rstudio:
Senior
api:
Senior
nosql:
Senior
git:
Senior
Miasta
Zdalnie
Opis
ZADANIA:

- tworzenie zaawansowanych aplikacji w Shiny w celu analizy danych,

- praca z najnowocze艣niejszymi algorytmami zaprojektowanymi przez naszych biostatyst贸w,

- opracowywanie, utrzymywanie i wdra偶anie front-endu oraz back-endu aplikacji,

- rozwi膮zywanie, analiza i usuwanie zg艂aszanych b艂臋d贸w systemowych,

- aktualizowanie bibliotek kod贸w,

- tworzenie i utrzymywanie dokumentacji aplikacji,

- wsp贸艂praca z w艂a艣cicielem produktu, testerami i u偶ytkownikami biznesowymi,

- tworzenie z艂o偶onych aplikacji analitycznych i dashboard贸w do szybkiej eksploracyjnej analizy danych rzeczywistych,

- zaawansowane filtrowanie danych,

- konstruowanie odtwarzalnego kodu R.

WYMAGANIA:

- posiadasz przynajmniej 3-letnie do艣wiadczenie w programowaniu w j臋zyku R oraz tworzeniu aplikacji w Shiny,

- znasz system kontroli wersji Git,

- do艣wiadczenie w tworzeniu pakiet贸w R,

- posiadasz wiedz臋 na temat analizy danych, statystyki,

- pos艂ugujesz si臋 p艂ynnie j臋zykiem angielskim.

Mile widziane: do艣wiadczenie z Tableau, podstawowa wiedza o JavaScript.

Technology stack:

- R & Shiny,

- plumber (APIs),

- RStudio PRO (IDE),

- bazy danych SQL/non-SQL (Teradata, Redshift, MongoDB),

- Docker.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶