Java Developer

Polska

Do 20000 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Dla naszego klienta, firmy zajmuj膮cej si臋 realizacj膮 projekt贸w IT, poszukujemy osoby, kt贸ra do艂膮czy do zespo艂u dedykowanego do realizacji nowego projektu na stanowisko:

Twoje zadania:

  • wprowadzanie nieznacznych modyfikacji w istniej膮cym systemie, 聽
  • wsp贸艂definiowanie ogranicze艅 funkcjonalnych dla nowego systemu kt贸ry b臋dziesz wsp贸艂tworzy艂/a z innymi zaanga偶owanymi zespo艂ami ( m.in. administratorzy, bazodanowcy ) od zera,
  • kodowanie nowego systemu,
  • wsp贸艂udzia艂 w poszerzaniu zespo艂u na p贸藕niejszym etapie.

Czego oczekujemy?

  • Min聽1,5 roku do艣wiadczenia聽聽przy rozwijaniu systemu CRM (lub powi膮zanych podsystem贸w) dla telekom贸w w j臋zyku Java EE,
  • min聽3 lata do艣wiadczenia聽w realizacji projekt贸w przy u偶yciu Java EE,
  • Znajomo艣ci technologii:聽 JAVA SE/EE, Liferay, Groovy, Hibernate, Oracle, PL/SQL,
  • Znajomo艣ci聽j臋zyka angielskiego聽na poziomie komunikatywnym, kt贸rego b臋dziesz u偶ywa艂/a do bie偶膮cej komunikacji z innymi zespo艂ami oraz do tworzenia dokumentacji.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o聽UoP lub B2B,
  • prac臋 zdaln膮聽(z dowolnego miejsca w kraju) lub prac臋 w biurze w Krakowie (po ustaniu pandemii, w ca艂o艣ci lub w cz臋艣ci 鈥 do wyboru),
  • mo偶liwo艣膰 realizacji聽mi臋dzynarodowego projektu聽i wsp贸艂pracy z r贸偶nymi zespo艂ami,
  • szacunek, zaufanie, zrozumienie,
  • opiek臋 zdrowotn膮 i kart臋 sportow膮.