DevOps Engineer

Polska

10000 - 13000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Poznań
Poszukujemy DevOps Engineera, który dołączy do zespołu rozwijającego system call center do masowych połączeń telefonicznych. Jest to projekt systemu do automatycznego prowadzenia rozmów – voicebot. Od 4 lat nad projektem pracuje zespół 3 Programistów oraz 2 Architektów.

Zakres obowiązków

·         Współpraca z zespołami tworzącymi oprogramowanie – koncept, wdrożenie, utrzymanie,
·         Rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań infrastrukturalnych,
·         Rozwój i utrzymanie infrastruktury CI/CD i dostosowywaniem jej do wymagań (Jenkins, Git),
·         Automatyzacja infrastruktury z wykorzystaniem Ansible i Docker,
·         Usuwanie awarii i analiza problemów,
·         Definiowanie metryk i alertów dla systemów monitoringu,
·         Współpraca z doświadczonymi programistami.

Wymagania

·         Minimum 2 letnie doświadczenie jako DevOps lub pokrewne,
·         Bardzo dobra znajomość Linux,
·         Znajomość oprogramowania Ansible,
·         Doświadczenie w pracy z narzędziem Docker,
·         Doświadczenie z systemem kontroli wersji Git,
·         Znajomość SQL.

Mile widziane

·         Znajomość Airflow iBackula,
·         Znajomość technologii VoIP.

Oferujemy

·         Wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 13 000 zł netto B2B + VAT,
·         20 dni płatnego urlopu,
·         Elastyczne godziny pracy - daily rozpoczynają się o 9:40,
·         Biuro w samym centrum Poznania,
·         Pracę z nowymi technologiami,
·         Współpracę z zespołem profesjonalistów,
·         Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach,
·         Imprezy integracyjne.

Proces rekrutacyjny

  1. Krótka rozmowa z Kingit – przedstawienie dotychczasowych projektów, zebranie informacji (ok 20 minut)
  2. Rozmowa online z Programistą z zespołu - Proste zadanie programistyczne, napisanie krótkiego kodu, pytania ( 45 – 60 minut)
  3. Spotkanie w siedzibie firmy z Architektami – praca przy tablicy nad zadaniami koncepcyjnymi, potencjalnymi problemami  (1,5 – 2h)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.