Full-Stack Developer (PHP + JavaScript)

Polska

8000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Regular
Javascript:
Miasta
Krak贸w
Opis
Poszukujemy programisty PHP i JavaScript

Stack tech:

u偶ywamy PHP, JavaScript i SQL.

Co robimy:

Budujemy platform臋 do tworzenia mierzalnych i optymalizowanych na podstawie danych kampanii internetowych. Jeste艣my ma艂ym, ale dzia艂aj膮cym mi臋dzynarodowo startupem g艂odnym sukces贸w.

Naszym celem jest stworzenie najskuteczniejszej na 艣wiece platformy do marketingu internetowego.

W biurze rozmawiamy po niemiecku i angielsku, dlatego przynajmniej podstawy angielskiego s膮 wymagane.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: 12 000 - 20 000 brutto na umow臋 o prace. Oczekiwania powy偶ej r贸wnie偶 bierzemy pod uwag臋. D艂ugoterminowo mo偶emy zaoferowa膰 r贸wnie偶 udzia艂y w sp贸艂ce.

- bezp艂atn膮 prywatn膮 opiek臋 medyczn膮

- karnet MultiSport

- wygodne miejsce pracy z podnoszonym biurkiem

Zadania:

budowanie backendu aplikacji webowej Data Driven Tool.

Wymagania:

Przynajmniej 2 letnie do艣wiadczenie w budowaniu aplikacji webowych u偶ywaj膮c PHP i JavaScript. Do艣wiadczenie w pracy z Git.

Mile widziane:

do艣wiadczenie z AWS, do艣wiadczenie z API Google i/lub API Facebook, do艣wiadczenie z Symfony 5 i/lub React

Ta praca jest dla Ciebie, je偶eli:

鈥 Chcesz mie膰 kluczowy wp艂yw na rozw贸j projektu

鈥 Chcia艂by艣 zosta膰 udzia艂owcem w firmie

鈥 Interesujesz si臋 marketingiem internetowym

鈥 Programowanie to Twoja pasja a nie tylko spos贸b na zarabianie pieni臋dzy

鈥 Interesuje Ci臋 Machine Learning

Dlaczego warto z nami wsp贸艂pracowa膰:

Chcemy zrewolucjonizowa膰 rynek marketingu internetowego umo偶liwiaj膮c ma艂ym i 艣rednim firm膮 samodzielne tworzenie kampanii internetowych r贸wnie skutecznych jak te kt贸re s膮 tworzone przez wyspecjalizowane agencje marketingowe. Dzi臋ki naszemu modelowi MVP wiemy, 偶e jest to mo偶liwe.