Full-Stack Developer (PHP + JavaScript)

Polska

8000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
PHP:
Regular
Javascript:
Miasta
Kraków
Opis
Poszukujemy programisty PHP i JavaScript

Stack tech:

używamy PHP, JavaScript i SQL.

Co robimy:

Budujemy platformę do tworzenia mierzalnych i optymalizowanych na podstawie danych kampanii internetowych. Jesteśmy małym, ale działającym międzynarodowo startupem głodnym sukcesów.

Naszym celem jest stworzenie najskuteczniejszej na świece platformy do marketingu internetowego.

W biurze rozmawiamy po niemiecku i angielsku, dlatego przynajmniej podstawy angielskiego są wymagane.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: 12 000 - 20 000 brutto na umowę o prace. Oczekiwania powyżej również bierzemy pod uwagę. Długoterminowo możemy zaoferować również udziały w spółce.

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną

- karnet MultiSport

- wygodne miejsce pracy z podnoszonym biurkiem

Zadania:

budowanie backendu aplikacji webowej Data Driven Tool.

Wymagania:

Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych używając PHP i JavaScript. Doświadczenie w pracy z Git.

Mile widziane:

doświadczenie z AWS, doświadczenie z API Google i/lub API Facebook, doświadczenie z Symfony 5 i/lub React

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

• Chcesz mieć kluczowy wpływ na rozwój projektu

• Chciałbyś zostać udziałowcem w firmie

• Interesujesz się marketingiem internetowym

• Programowanie to Twoja pasja a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy

• Interesuje Cię Machine Learning

Dlaczego warto z nami współpracować:

Chcemy zrewolucjonizować rynek marketingu internetowego umożliwiając małym i średnim firmą samodzielne tworzenie kampanii internetowych równie skutecznych jak te które są tworzone przez wyspecjalizowane agencje marketingowe. Dzięki naszemu modelowi MVP wiemy, że jest to możliwe.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.