Koordynator Zespo艂u Supportu dla aplikacji do zarz膮dzania

Polska

8000 - 11000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
english:
Senior
german:
Senior
Miasta
Warszawa
Jeste艣my polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y informatycznej, istniej膮c膮 na rynku od 2010 roku, zatrudniaj膮c膮 ponad 140 ekspert贸w wybranych dziedzin do r贸偶norodnych projekt贸w realizowanych zar贸wno w Polsce jak i Europie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Zespo艂u Supportu dla aplikacji do zarz膮dzania projektami.

Twoje zadania:聽
  • Koordynacja prac zespo艂u聽聽聽
  • Wsparcie wsp贸艂pracownik贸w w utrzymaniu wysokich standard贸w obs艂ugi klienta
  • Kontakt biznesowy z klientami B2B, kt贸rzy s膮 aktywnymi u偶ytkownikami platformy PPM
  • (platforma s艂u偶膮ca do zarz膮dzania portfelem projekt贸w w organizacjach o r贸偶norodnej specyfice)
  • Zarz膮dzanie, administrowanie platform膮 oraz wsparcie u偶ytkownik贸w聽
  • Rozwi膮zywanie problem贸w u偶ytkownika w 艣cis艂ej wsp贸艂pracy z dzia艂em technicznym
  • Zarz膮dzanie ka偶dorazowym przypadkiem, od momentu zg艂oszenia po rozwi膮zanie danego case鈥檜 w ca艂o艣ci

Czego oczekujemy:
  • Min. 1 rok do艣wiadczenia na stanowisku lidera/koordynatora zespo艂u
  • Min. 2 lata do艣wiadczenia na stanowisku specjalisty support/helpdesk
  • Bieg艂ej znajomo艣ci j. niemieckiego oraz j. angielskiego
  • Dobrych umiej臋tno艣ci interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Umiej臋tno艣ci samodzielnego dzia艂ania i organizacji pracy
  • Do艣wiadczenia pracy z zewn臋trznymi klientami B2B
  • Zainteresowania procesami biznesowymi, zagadnieniami z obszaru managementu oraz administracj膮 system贸w

Co proponujemy?
  • Prac臋 w stabilnym, mi臋dzynarodowym projekcie
  • Swobodn膮 wsp贸艂prac臋: w oparciu o kontrakt B2B / Umow臋 o prac臋
  • Wsp贸艂prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku, tym samym mo偶liwo艣膰 dalszego rozwijania umiej臋tno艣ci j臋zykowych
  • Kompleksowy pakiet 艣wiadcze艅 dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶