DevOps Engineer

Senior
unix:
Senior
Docker:
Regular
Jenkins:
Regular
Kubernetes:
Regular
Puppet:
Regular
ansible:
Regular
git:
Regular
openshift:
Regular
teamcity:
Regular
maven:
Regular
svn:
Miasta
Zdalnie, Warszawa

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA/ Praca zdalna

OPIS STANOWISKA:
  • Rola DevOps w architekturze, projektowaniu i rozwoju us┼éug
  • Uczestnictwo w projekcie migracji do chmury┬á
  • Automatyzacja zada┼ä utrzymaniowych i administracyjnych
  • Usprawnianiem proces├│w deploymentowych
  • Rozw├│j narz─Ödzi Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/DI)
  • Wsp├│┼épraca z programistami
  • Automatyzacja proces├│w
  • Monitorowanie us┼éug

WYMAGANIA:
  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze, preferowane techniczne
  • Minimum 3 - 4 lata do┼Ťwiadczenia jako in┼╝ynier DevOps lub pokrewne
  • Do┼Ťwiadczenie z rozwi─ůzaniami chmurowymi (AWS, Azure lub pokrewne)
  • Wiedza i do┼Ťwiadczenie w administracji systemami UNIX/LINUX
  • Wiedza na temat automatyzacji infrastruktury IT
  • Znajomo┼Ť─ç praktyk i kultury DevOps
  • Praktyczne do┼Ťwiadczenie i znajomo┼Ť─ç narz─Ödzi wspieraj─ůcych continuous integration / continuous delivery oraz rozwi─ůza┼ä chmurowych (np. Jenkins, TeamCity, Maven, Docker, Ansible, Puppet, Git, SVN, AWS, Azure, Kubernetes, OpenShift)
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego (min. poziom B2/C1)

MILE WIDZIANE:
Certyfikaty z obszaru chmury i DevOps - takie jak:
  • ÔÇ×AWS DevOps Engineer - ProfessionalÔÇŁ,
  • ÔÇťProfessional Google Cloud DevOps EngineerÔÇŁ┬á lub
  • ÔÇ×Azure - DevOps Engineer ExpertÔÇŁ

OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pe┼énych wyzwa┼ä projekt├│w
  • Pozytywne ┼Ťrodowisko pracy
  • Wspo┼éprac─Ö z zespo┼éem mi─Ödzynarodowym
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej
  • Elastyczne formy wsp├│┼épracy: umowa o prac─Ö lub kontrakt B2B
  • Stawki do negocjacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefit├│w: Medicover (rozszerzony ze stomatologi─ů), FitProfit
  • Finansowanie certyfikat├│w technicznych
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝