DevOps Engineer

Senior
unix:
Senior
Docker:
Regular
Jenkins:
Regular
Kubernetes:
Regular
Puppet:
Regular
ansible:
Regular
git:
Regular
openshift:
Regular
teamcity:
Regular
maven:
Regular
svn:
Miasta
Zdalnie, Warszawa

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA/ Praca zdalna

OPIS STANOWISKA:
  • Rola DevOps w architekturze, projektowaniu i rozwoju usług
  • Uczestnictwo w projekcie migracji do chmury
  • Automatyzacja zadań utrzymaniowych i administracyjnych
  • Usprawnianiem procesów deploymentowych
  • Rozwój narzędzi Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/DI)
  • Współpraca z programistami
  • Automatyzacja procesów
  • Monitorowanie usług

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Minimum 3 - 4 lata doświadczenia jako inżynier DevOps lub pokrewne
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (AWS, Azure lub pokrewne)
  • Wiedza i doświadczenie w administracji systemami UNIX/LINUX
  • Wiedza na temat automatyzacji infrastruktury IT
  • Znajomość praktyk i kultury DevOps
  • Praktyczne doświadczenie i znajomość narzędzi wspierających continuous integration / continuous delivery oraz rozwiązań chmurowych (np. Jenkins, TeamCity, Maven, Docker, Ansible, Puppet, Git, SVN, AWS, Azure, Kubernetes, OpenShift)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2/C1)

MILE WIDZIANE:
Certyfikaty z obszaru chmury i DevOps - takie jak:
  • „AWS DevOps Engineer - Professional”,
  • “Professional Google Cloud DevOps Engineer”  lub
  • „Azure - DevOps Engineer Expert”

OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pełnych wyzwań projektów
  • Pozytywne środowisko pracy
  • Wspołpracę z zespołem międzynarodowym
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Stawki do negocjacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów technicznych
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.