DevOps Engineer

Senior
Docker:
Regular
Jenkins:
Regular
Kubernetes:
Regular
Puppet:
Regular
ansible:
Regular
git:
Regular
openshift:
Regular
teamcity:
Regular
maven:
Regular
svn:
Regular
Cities
Remote, Warszawa
Description

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA/ Praca zdalna

OPIS STANOWISKA:
  • Rola DevOps w architekturze, projektowaniu i rozwoju usług
  • Uczestnictwo w projekcie migracji do chmury
  • Automatyzacja zadań utrzymaniowych i administracyjnych
  • Usprawnianiem procesów deploymentowych
  • Rozwój narzędzi Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/DI)
  • Współpraca z programistami
  • Automatyzacja procesów
  • Monitorowanie usług

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Minimum 3 - 4 lata doświadczenia jako inżynier DevOps lub pokrewne
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (AWS, Azure lub pokrewne)
  • Wiedza i doświadczenie w administracji systemami UNIX/LINUX
  • Wiedza na temat automatyzacji infrastruktury IT
  • Znajomość praktyk i kultury DevOps
  • Praktyczne doświadczenie i znajomość narzędzi wspierających continuous integration / continuous delivery oraz rozwiązań chmurowych (np. Jenkins, TeamCity, Maven, Docker, Ansible, Puppet, Git, SVN, AWS, Azure, Kubernetes, OpenShift)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2/C1)

MILE WIDZIANE:
Certyfikaty z obszaru chmury i DevOps - takie jak:
  • „AWS DevOps Engineer - Professional”,
  • “Professional Google Cloud DevOps Engineer”  lub
  • „Azure - DevOps Engineer Expert”

OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, zaawansowanych technologicznie i pełnych wyzwań projektów
  • Pozytywne środowisko pracy
  • Wspołpracę z zespołem międzynarodowym
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Stawki do negocjacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów technicznych
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also