Scrum Master

Polska

16000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
10 dni
Stack technologiczny
scrum-master:
Miasta
Katowice
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: Europejska Agencja Lek贸w
  • Lokalizacja: Katowice lub zdalnie
  • Praca zdalna: Obecnie 100%, p贸藕niej model hybrydowy z mo偶liwo艣ci膮 pracy z domu w 95%
  • Podr贸偶e s艂u偶bowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Zesp贸艂 mi臋dzynarodowy 6 developer贸w i 2 QA
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • J臋zyki projektu: angielski
Opis stanowiska:
  • Zarz膮dzanie backlogiem we wsp贸艂pracy z Analitykiem
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em, PO i interesariuszami w celu okre艣lenia zakresu produktu i wymaga艅
  • Coaching i edukacja zespo艂u deweloperskiego, PO i interesariuszy na temat Scruma
  • Dzielenie si臋 wizj膮 produktu ze wszystkimi zaanga偶owanymi w rozw贸j produktu
  • 艢cis艂a wsp贸艂praca z zespo艂em programist贸w w celu zapewnienia, 偶e 鈥嬧媓istorie u偶ytkownik贸w spe艂niaj膮 kryteria akceptacji
  • Koordynowanie i kierowanie zespo艂em jako jego servant leader
Wymagania:
  • Minimum 2 lata do艣wiadczenia w zarz膮dzaniu projektami Agile
  • Do艣wiadczenie w roli Scrum Mastera
  • Praktyczna znajomo艣膰 i rozumienie Scrum oraz roli Scrum Mastera
  • Umiej臋tno艣ci organizacyjne i rozwi膮zywania problem贸w
  • Do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu wszystkimi etapami cyklu 偶ycia produktu
  • Bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego: B2 / C1
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu aplikacji na du偶膮 skal臋
  • Rozleg艂a wiedza techniczna i funkcjonalna
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu PSM
Oferujemy:
  • Sta艂膮 wsp贸艂prac臋 w oparciu o umow臋 o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i mi臋dzynarodowe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
  • Kart臋 MultiSport
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Lekcje z j臋zyka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposa偶eniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji