IT Project Manager

Polska

13600 - 17600 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Poznań
Poszukujemy Project Managera, który dołączy do firmy specjalizującej się w realizacji projektów IoT. W codziennej pracy Project Manager będzie miał bezpośredni kontakt z klientami z UE oraz Wielkiej Brytanii. Będzie nadzorował dostarczanie produktów o wymaganej jakości, w określonych ramach czasowych i kosztach, aby osiągnąć przewidziane cele.

Zakres obowiązków:

·         Przygotowywanie propozycji projektów i ofert zgodnie z wymaganiami klientów,
·         Planowanie i koordynacja wszystkich aspektów projektu od jego rozpoczęcia do dostarczenia,
·         Zarządzanie ryzykiem projektu, problemami i postępem działań,
·         Zarządzanie czasem i potencjałem zespołu, jak również bilansowanie zasobów
·         Nadzór nad harmonogramami i budżetami,
·         Utrzymywanie kontaktu z biznesem w celu zrozumienia wymagań.

Wymagania:

·         Wykształcenie z zakresu informatyki, telekomunikacji, ekonomii lub pokrewnej dziedziny,
·         Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT z wykorzystaniem metodyk tradycyjnych i Agile,
·         Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
·         Dbałość o szczegóły i umiejętność zarządzania czasem,
·         Pasja do technologii i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

·         Doświadczenie w zarządzaniu near-shoring outsourcing,
·         Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami: Slack, Jira, Powerpoint, Google doc,
·         Certyfikat Scrum Master PMI, PRINCE II będzie dodatkowym atutem,
·         Zrozumienie cyklu życia oprogramowania,
·         Doświadczenie z obszaru aplikacji mobilnych, embedded development lub IoT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie na poziomie 40-80zl/h B2B – regular, 85zl – 110 zł/h B2B – senior,
·         Możliwość częściowej pracy zdalnej,
·         Udział w międzynarodowych projektach, w których wykorzystywane są najnowsze technologie,
·         Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Proces rekrutacyjny:

1.       Krótka rozmowa z Kingit – podsumowanie dotychczasowego doświadczenia, zebranie informacji o kandydacie ok. 20 minut.
2.       Wstępna rozmowa z firmą po angielsku ok 30 minut.
3.       Rozmowa techniczna z dyrektorem firmy (50/50 po angielsku) ok 60 – 90 minut.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.