IT Project Manager

Polska

13600 - 17600 PLN

Level
Senior
Contract
B2B
Company size
1 - 9
Left
Finished
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Poznań
Description
Poszukujemy Project Managera, który dołączy do firmy specjalizującej się w realizacji projektów IoT. W codziennej pracy Project Manager będzie miał bezpośredni kontakt z klientami z UE oraz Wielkiej Brytanii. Będzie nadzorował dostarczanie produktów o wymaganej jakości, w określonych ramach czasowych i kosztach, aby osiągnąć przewidziane cele.

Zakres obowiązków:

·         Przygotowywanie propozycji projektów i ofert zgodnie z wymaganiami klientów,
·         Planowanie i koordynacja wszystkich aspektów projektu od jego rozpoczęcia do dostarczenia,
·         Zarządzanie ryzykiem projektu, problemami i postępem działań,
·         Zarządzanie czasem i potencjałem zespołu, jak również bilansowanie zasobów
·         Nadzór nad harmonogramami i budżetami,
·         Utrzymywanie kontaktu z biznesem w celu zrozumienia wymagań.

Wymagania:

·         Wykształcenie z zakresu informatyki, telekomunikacji, ekonomii lub pokrewnej dziedziny,
·         Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT z wykorzystaniem metodyk tradycyjnych i Agile,
·         Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
·         Dbałość o szczegóły i umiejętność zarządzania czasem,
·         Pasja do technologii i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

·         Doświadczenie w zarządzaniu near-shoring outsourcing,
·         Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami: Slack, Jira, Powerpoint, Google doc,
·         Certyfikat Scrum Master PMI, PRINCE II będzie dodatkowym atutem,
·         Zrozumienie cyklu życia oprogramowania,
·         Doświadczenie z obszaru aplikacji mobilnych, embedded development lub IoT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie na poziomie 40-80zl/h B2B – regular, 85zl – 110 zł/h B2B – senior,
·         Możliwość częściowej pracy zdalnej,
·         Udział w międzynarodowych projektach, w których wykorzystywane są najnowsze technologie,
·         Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Proces rekrutacyjny:

1.       Krótka rozmowa z Kingit – podsumowanie dotychczasowego doświadczenia, zebranie informacji o kandydacie ok. 20 minut.
2.       Wstępna rozmowa z firmą po angielsku ok 30 minut.
3.       Rozmowa techniczna z dyrektorem firmy (50/50 po angielsku) ok 60 – 90 minut.
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also