Network Administrator

Zako艅czono
Stack technologiczny
Azure:
Regular
vpn:
Regular
dns:
Regular
ip:
Regular
mac:
Regular
lan:
Regular
zabbix:
Regular
juniper:
Regular
cisco:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
NETWORK ADMINISTRATOR POSZUKIWANY/NA !

?Warszawa, obecnie 100% praca zdalna

? B2B: 13 000 PLN netto/miesi臋cznie +Vat

Opis stanowiska:

-Zapewnienie bezpiecze艅stwa i ci膮g艂o艣ci w funkcjonowaniu sieci informatycznej i us艂ug

- analizowanie i optymalizowanie dzia艂ania sieci informatycznej

zarz膮dzanie i rozwijanie istniej膮cej infrastruktury informatycznej

-Instalowanie, konfigurowanie, utrzymywanie w sprawno艣ci powierzone systemy i infrastruktur臋 informatyczn膮

-Administracja i rozbudowa infrastruktury opartej na 艣rodowisku wirtualnym

-Nadzorowanie nad prawid艂ow膮 prac膮 sieci LAN/WAN

-Wdra偶anie nowych rozwi膮za艅 informatycznych

-Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

-Identyfikacja zagro偶e艅 wyst臋puj膮cych w infrastrukturze sieciowej

Wymagania:

- Min 1,5 do艣wiadczenie w zakresie administrowania urz膮dzeniami LAN/WAN/Security/Wireless wiod膮cych producent贸w

- Praktyczna znajomo艣膰 implementacji protoko艂贸w routingu i switchingu (adresy MAC, IP, Vlany, Podsieci, tablice routingu, ACL)

- Znajomo艣膰 us艂ug sieciowych (DNS, DHCP, NTP, SNMP) oraz technologii IPSec, SSL VPN, Remote Access oraz Site-to-site VPN

- Do艣wiadczenie pracy z dynamicznymi protoko艂ami routingu (BGP)

- Active Directory

- Praktyczne do艣wiadczenie z rozwi膮zaniami wysokiej dost臋pno艣ci np. VRF, FHRP (HSRP,VRRP), Clustering, Load Balancing, Failover

- Unify Ubiquity, UNMS cloud

- Znajomo艣膰: Cisco, Juniper, FortiGate, Azure, HP switch, Unix, Shell

- Mile widziana znajomo艣膰 Zabbix

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Stabilne zatrudnienie

-Prac臋 na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zar贸wno globalnych jak i polskich

-D艂ugoterminowe i interesuj膮ce projekty

-Prac臋 z nowymi technologiami

-Elastyczne formy wsp贸艂pracy

-Zachowanie ci膮g艂o艣ci projekt贸w oraz pe艂ne wsparcie podczas ich trwania

-Pakiet benefit贸w (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶