Senior Java Developer

Polska

Level
Senior
Contract
B2B
Contract of employment
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
Java EE:
Senior
Spring:
Senior
Oracle:
Regular
Cities
Warszawa
Description

Obowiązki:

  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej, funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych w backoffice, CRM, BPM
  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence, UML i Enterprise Architect

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w Spring lub Java EE
  • Minimum 5 lat doświadczenia w JPA/Hibernate - REST/SOAP
  • Bardzo dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej) w zakresie: pisania wydajnych zapytań SQL; projektowania tworzenia struktur danych (tabele, indeksy, etc); znajomości zagadnień związanych z transakcjami i blokadami bazodanowymi
  • Bardzo dobra znajomość ww. technologii na poziomie pozwalającym bezproblemowe tworzenie aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych, architektury wielowarstwowej

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, matematyka lub pokrewne
  • Preferowane doświadczenie z sektora bankowego lub publicznego
  • Profesjonalizm i samodzielność w działaniu
  • Wsparcie techniczne mniej doświadczonych deweloperów / mentoring
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu Continuous Integration
  • Doświadczenie w przeglądaniu kodu (code review) (GIT, Gerrit, inne)
  • Doświadczenie w zakresie audytu kodu (code review), refaktoryzacji kodu
  • Znajomość dobrych praktyk i zasad “Czystego kodu (Clean Code)”
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji rozproszonych (Microservices)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych
  • Doświadczenie z zakresu projektowania nowych rozwiązań z wykorzystaniem narzędzia Enterprise Architect / UML

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe projekty
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also