Analityk Biznesowo-Systemowy

Polska

14400 - 18400 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
100 - 249
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
sql:
Regular
bpmn:
Regular
uml:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie.

Do kilku projektów, które aktualnie realizujemy - poszukujemy specjalisty o profilu Analityka Biznesowo-Systemowego.

Informacje ogólne:
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Doświadczenie min. 3 lata
  • Rodzaj współpracy: pref. B2B
  • Rekrutacja on-line (video - zdalne rozmowy)
  • Na czas obecnej sytuacji epidemiologicznej praca zdalna. Po okresie pandemii - praca stacjonarna z biura lub hybrydowa.

Twoje zadania:
  • Prowadzenie prac analitycznych,
  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych,
  • Weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie,
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym,
  • Przygotowanie propozycji architektury,
  • Współpraca z programistami,
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych
  • Wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów.

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że:
  • Masz minimum 3 lata doświadczenia jako Analityk Biznesowo-Systemowy,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe – preferowana informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne),
  • Masz bardzo dobry warsztat analityczny,
  • Potrafisz tworzyć analizy dla systemów od zera/analizy pod rozwój istniejących już systemów/analizy zgłoszeń klienta,
  • Potrafisz myśleć analitycznie, w sposób ustrukturyzowany przywiązując dużą wagę do szczegółów,
  • Znasz relacyjne bazy danych: Oracle, Postgress, MSSQL,
  • Znasz notacje UML i BPMN,
  • Znasz XML/ JSON,
  • Nie masz problemu ze wsparciem testów lub z ich samodzielnym wykonaniem,
  • Potrafisz pracować w zespole,
  • Cechuje Cię otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań,
  • Przejawiasz bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, a kontakt biznesowy z klientem podczas prezentowania zagadnień nie jest Ci obcy.

Mile widziane:
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • Znajomość architektury SOA,
  • Doświadczenie lub wiedza dotycząca rozwiązań wykorzystujących ESB.

Z nami:
  • Pracujesz nad ciekawymi projektami,
  • Masz możliwość wpływu na to co robimy i jak działamy,
  • Masz dostęp do benefitów takich jak: karta sportowa i opieka medyczna,
  • Pracujesz w wyjątkowej atmosferze wśród profesjonalistów i zaangażowanych ludzi z pasją.

 Nie czekaj - zaaplikuj, umów się na rozmowę i dołącz do nas już dziś!
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.