Fullstack Developer (.Net/Angular)

50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
Javascript:
Regular
C#:
Regular
Angular:
Regular
Docker:
Regular
restapi:
Regular
git:
Regular
css:
Regular
netcore:
Regular
html5:
Miasta
Zdalnie, Kraków
Software Mind jest częścią firmy Ailleron. Specjalizują się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów m.in. z branży finansowej, Telco. Zatrudniają ponad 600 specjalistów, docierając na co dzień do ponad 300 milionów klientów w 31 krajach. Biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii.

Opis stanowiska
Przebudowanie istniejącej architektury w celu osiągnięcia Continuous Delivery
Rozbudowa stron
Współpraca z zespołem (PO,QA, Full-stack)
Dbanie o jakość kodu
Dodawanie nowych funkcjonalności

Wymagania
Min. 3-letnie doświadczenie komercyjne
Bardzo dobra znajomość C#, ​.NET Core, HTML5, Javascript, Typescript, CSS, GIT
Dobra znajomość  Angular
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność tworzenia i konsumowania usług opartych na ​RestAPI
Znajomość wzorców projektowych, SOLID
Mile widziane:
Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak Docker, AzureDevOps
TypeScript, testowanie w Selenium
Praca z systemem kolejkowym
Doświadczenie z testami w Specflow, TDD

Oferujemy
Elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub UoP)
Brak dress code
Możliwość pracy 100% zdalnie lub w Krakowie
Firmowa biblioteka oraz 80 godzin na szkolenia i rozwój
Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
Kursy językowe z native speakerem
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.