Junior Programista C# / Programista C#

Polska

Od 4000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Regular
sql:
Regular
asp.net:
Regular
.net:
Miasta
Wroc艂aw
Poszukujemy junior programisty lub programisty, kt贸ry wesprze nasz zesp贸艂 i b臋dzie chcia艂 dalej rozwija膰 swoje kompetencje.

Opis stanowiska:
  • tworzenie i rozw贸j rozwi膮za艅 informatycznych (API, integracje, obiekty, obiekty algorytmiczne, dll do enova365 ERP)
  • testowanie rozwi膮za艅 informatycznych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • wsparcie zespo艂u wdro偶eniowego w zakresie implementacji enova365 ERP
Wymagania:
  • znajomo艣膰 programowania w j臋zyku C#
  • znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • znajomo艣膰 艣rodowiska .NET Core
  • znajomo艣膰 relacyjnych baz danych i j臋zyka SQL
  • praktyczna znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z systemami klasy ERP (np. enova365, Comarch, Impuls, Streamsoft)
  • umiej臋tno艣膰 rozwi膮zywania problem贸w analitycznych oraz technicznych
  • znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesuj膮cych projektach
  • kursy i szkolenia doskonal膮ce umiej臋tno艣ci
  • dost臋p do najnowszych technologii
  • przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy
  • sta艂膮 umow臋 o prac臋 na czas nieokre艣lony
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶