Kierownik Projektu IT

Polska

8000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1 - 9
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie, Pozna艅
Poszukujemy Kierownika Projektu IT. Na tym stanowisku b臋dziesz zaanga偶owany w projekt wdro偶enia systemu dziekanatowego na Uczelniach.

Zadania:

路聽聽聽聽聽聽聽聽 samodzielne kierowanie projektami wdro偶eniowymi u klienta zewn臋trznego i wewn臋trznego,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 koordynowanie i nadz贸r nad zespo艂em projektowym
路聽聽聽聽聽聽聽聽 prowadzenie dokumentacji projektowej,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 opieka nad wyznaczonym klientem,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach z klientem,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 budowanie relacji z klientem zewn臋trznym,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 bud偶etowanie i nadz贸r nad wykonaniem finansowym,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 nadz贸r nad pracami analitycznymi,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 raportowanie.

Oczekiwania:

路聽聽聽聽聽聽聽聽 min. 聽2 lata do艣wiadczenia w prowadzeniu projekt贸w IT,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 umiej臋tno艣膰 nawi膮zywania i budowania relacji z klientem,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 umiej臋tno艣膰 organizacji, moderowania i prowadzenia spotka艅 projektowych oraz spotka艅 z klientem,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 dobra znajomo艣ci MS Office,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 umiej臋tno艣膰 organizacji pracy w艂asnej i zarz膮dzanie czasem,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 odpowiedzialno艣膰 oraz samodzielno艣膰.

Mile widziane:

路聽聽聽聽聽聽聽聽 znajomo艣膰 Jira,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 certyfikat w zakresie Project Management np. PMP, Prince2.

Oferujemy:

路聽聽聽聽聽聽聽聽 wynagrodzenie do 10 000 z艂 netto B2B,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 elastyczny czas pracy,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej,
路聽聽聽聽聽聽聽聽 udzia艂 w ciekawych projektach z bran偶y IT.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶