Java Developer (Swing)

Regular
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java 8:
Regular
SWING:
Regular
UML:
Regular
Linux:
Mile widziane
Miasta
Trójmiasto
Opis

Obowiązki:

  • Tworzenie kodu produkcyjnego
  • Tworzenie interfejsów użytkownika
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Wykonywanie przeglądów kodu

Wymagania:
  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologię JAVA8 Standard Edition
  • Komercyjne doświadczenie w budowaniu aplikacji desktopowych
  • Praktyczna znajomość biblioteki SWING – ważne
  • Znajomość problematyki kolejkowania danych i kolekcji
  • Znajomość standardowych bibliotek
  • Znajomość technik współbieżności i synchronizacji
  • Doświadczenie w szacowaniu pracochłonności zadań
  • Doświadczenie w refactoringu aplikacji oraz architektury
  • Umiejętność modelowania w notacji UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w zespole SCRUM

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji wielowątkowych
  • Znajomość OSGi
  • Certyfikat OCP
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe projekty
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.