Java Developer (Swing)

Polska

Level
Regular
Contract
B2B
Contract of employment
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
Java 8:
Regular
SWING:
Regular
UML:
Regular
Linux:
Nice to have
Cities
Trójmiasto
Description

Obowiązki:

  • Tworzenie kodu produkcyjnego
  • Tworzenie interfejsów użytkownika
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Wykonywanie przeglądów kodu

Wymagania:
  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologię JAVA8 Standard Edition
  • Komercyjne doświadczenie w budowaniu aplikacji desktopowych
  • Praktyczna znajomość biblioteki SWING – ważne
  • Znajomość problematyki kolejkowania danych i kolekcji
  • Znajomość standardowych bibliotek
  • Znajomość technik współbieżności i synchronizacji
  • Doświadczenie w szacowaniu pracochłonności zadań
  • Doświadczenie w refactoringu aplikacji oraz architektury
  • Umiejętność modelowania w notacji UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w zespole SCRUM

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji wielowątkowych
  • Znajomość OSGi
  • Certyfikat OCP
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe projekty
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also