Front-end Developer (React)

Polska

7000 - 9000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Regular
React:
Regular
html:
Regular
css:
Regular
nextjs.:
Miasta
Krak贸w
Dla klienta, jednego z lider贸w w bran偶y multibrandowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Front-end Developer z dobr膮 znajomo艣ci膮 frameworka React oraz NextJS.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umow臋 o prac臋
  • regularne podwy偶ki i premie kwartalne
  • mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu
  • elastyczne godziny pracy (biuro czynne w godzinach 7-20)
  • bud偶et kwartalny na szkolenia
  • atrakcyjne zni偶ki na produkty firmy
  • pakiet relokacyjny
  • wyposa偶enie stanowiskowe dopasowane do preferencji
  • niekorporacyjne 艣rodowisko pracy

Zadania:
  • budowanie i rozw贸j nowoczesnych aplikacji internetowych
  • implementacja interfejs贸w u偶ytkownika na podstawie makiet funkcjonalnych oraz projekt贸w graficznych
  • wsp贸艂praca z reszt膮 zespo艂u IT
  • pisanie czystego kodu, u偶ywaj膮c dobrych praktyk
  • tworzenie test贸w jednostkowych i integracyjnych pod wytworzone aplikacje

Oczekujemy:
  • 2 lat do艣wiadczenia na podobnym stanowisku
  • projektu wykonanego w NextJS (prosz臋 o podes艂anie linku do repozytorium wraz z CV)
  • bardzo dobrej znajomo艣ci HTML, CSS, JS
  • bardzo dobrej znajomo艣ci frameworka React oraz NextJS
  • znajomo艣ci dobrych praktych programowania oraz umiej臋tno艣膰 pisania czystego kodu
  • ch臋ci rozwoju jak i dzielenia si臋 wiedz膮 z reszt膮 zespo艂u
  • komunikatywno艣ci oraz sumienno艣ci
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶