Programista Oracle Apex

Polska

Do 21000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
PL/SQL:
Regular
SQL:
Regular
APEX:
Regular
Oracle:
Miasta
Warszawa
Opis

ZADANIA:

  • Projektowanie obiektów bazy danych oraz pisanie zapytań i procedur/funkcji (SQL, PL/SQL)
  • Ścisła współpraca z przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań
  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji w technologii APEX
  • Tworzenie scenariuszy testowych oraz testowanie wytwarzanego oprogramowania

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL, minimum 4 lata pracy z technologią
  • Bardzo dobra znajomość APEX, minimum 2 lata pracy z technologią
  • Znajomość narzędzi Oracle
  • Doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań/migracji aplikacji/automatyzacji wdrożeń systemów opartych na Oracle APEX
  • Umiejętność testowania wytwarzanego oprogramowania

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do 125PLN netto + VAT/h (b2b)
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju – dwustronny feedback,
  • Dostęp do Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Kartę MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Kartę Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.