Programista Oracle Apex

Polska

Do 21000 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PL/SQL:
Regular
SQL:
Regular
APEX:
Regular
Oracle:
Miasta
Warszawa
Opis

ZADANIA:

  • Projektowanie obiekt贸w bazy danych oraz pisanie zapyta艅 i procedur/funkcji (SQL, PL/SQL)
  • 艢cis艂a wsp贸艂praca z przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymaga艅
  • Rozw贸j oraz utrzymanie aplikacji w technologii APEX
  • Tworzenie scenariuszy testowych oraz testowanie wytwarzanego oprogramowania

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomo艣膰 SQL, PL/SQL, minimum 4 lata pracy z technologi膮
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 APEX, minimum 2 lata pracy z technologi膮
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi Oracle
  • Do艣wiadczenie w wdra偶aniu rozwi膮za艅/migracji aplikacji/automatyzacji wdro偶e艅 system贸w opartych na Oracle APEX
  • Umiej臋tno艣膰 testowania wytwarzanego oprogramowania

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do 125PLN netto + VAT/h (b2b)
  • Dost臋p do najnowszych technologii IT
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualn膮 艣cie偶k臋 rozwoju 鈥 dwustronny feedback,
  • Dost臋p do Platform e-learningowych, 偶eby by膰 na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Kart臋 MultiSport, 偶eby艣 zawsze by艂 w formie,
  • Kart臋 Medicover, 偶eby艣 m贸g艂 zadba膰 o zdrowie swoje i bliskich.