Programista Oracle Apex

Polska

Up to 21000 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
PL/SQL:
Regular
SQL:
Regular
APEX:
Regular
Oracle:
Regular
Cities
Warszawa
Description

ZADANIA:

  • Projektowanie obiektów bazy danych oraz pisanie zapytań i procedur/funkcji (SQL, PL/SQL)
  • Ścisła współpraca z przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań
  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji w technologii APEX
  • Tworzenie scenariuszy testowych oraz testowanie wytwarzanego oprogramowania

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL, minimum 4 lata pracy z technologią
  • Bardzo dobra znajomość APEX, minimum 2 lata pracy z technologią
  • Znajomość narzędzi Oracle
  • Doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań/migracji aplikacji/automatyzacji wdrożeń systemów opartych na Oracle APEX
  • Umiejętność testowania wytwarzanego oprogramowania

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do 125PLN netto + VAT/h (b2b)
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju – dwustronny feedback,
  • Dostęp do Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • Kartę MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • Kartę Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also