C# ERP Developer Mid/Senior

Dorwij Nerda

8000 - 18000 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie

Praca przy najbardziej rozpoznawalnym intregatorze z kt贸rego korzysta codziennie 4904 firm. Systemy firmy miesi臋cznie obs艂uguj膮 6-10 milion贸w zam贸wie艅 o tygodniowej sumarycznej warto艣ci ok 150 mln z艂, oferuj膮c przy tym 557 gotowych integracji oraz pakiety integracyjne dla najpopularniejszych polskich system贸w ksi臋gowych.聽

Jeszcze ma艂o?聽

To mo偶e przekonuj膮cym b臋dzie fakt, 偶e w 2020 roku firma 5-cio krotnie zwi臋kszy艂a wielko艣膰 zespo艂u oraz obs艂ugiwanych Klient贸w.聽

Zatem, skoro czas na rozw贸j, to w艂a艣nie tu!聽

Miejsce Pracy

Wroc艂aw / Hybrydowa聽

Wynagrodzenie

Mid/Regular UoP 8.000-11.000 netto/ms,聽 B2B do uzgodnienia

Senior 11.000 - 18.000 netto /mc, B2B do uzgodnienia聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie implementacji rozwi膮za艅 w oparciu o platform臋 .NET,聽
  • Praca nad integracjami system贸w ERP,
  • Tworzenie autorskich rozwi膮za艅 usprawniaj膮cych dzia艂anie proces贸w,聽
  • Tworzenie rozwi膮za艅 dedykowanych dla lider贸w bran偶y e-commerce,聽
  • Rozwijanie istniej膮cego oprogramowania oraz praca nad nowoczesnymi technologiami,聽
  • Wsp贸艂praca z Partnerami Biznesowymi, oraz Klientami zar贸wno zewn臋trznymi jak i wewn臋trznymi,聽

Czego oczekujemy?

  • Minimum oko艂o 2-letniego do艣wiadczenia w programowaniu,聽
  • Znajomo艣ci j臋zyka C# i platformy .NET framework 4.5+, pracujemy tak偶e na : .NET Core 3,聽 AWS, Azure, Docker, Kubernetes, Node.js, React, wi臋c dobrze, gdyby艣 zna艂 wi臋kszo艣膰 z nich,聽
  • Do艣wiadczenia (preferowane komercyjne) w tworzeniu integracji z systemami ERP lub e-commerce,聽
  • Do艣wiadczenia w tworzeniu aplikacji konsumuj膮cych Web API,
  • Znajomo艣ci baz danych SQL,
  • Znajomo艣ci systemu kontroli GIT,
  • Znajomo艣ci technologii Webserwice - rest, soap,聽
  • Mile widziane jest znajomo艣膰 narz臋dzi pomocniczych, tj. Fiddler, SAP, Apache Kafka, czy podstaw VBscript.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 w nowoczesnej firmie, stawiaj膮cej mocny nacisk na budowanie d艂ugotrwa艂ych zespo艂贸w profesjonalist贸w,聽
  • Do艣wiadczenie w wymagaj膮cych, innowacyjnych projektach z bran偶y e-commerce,聽
  • Wynagrodzenie przy UoP na poziomie 132 000 - 216 000 z艂 dla Seniora i 96 000-132 000z艂 dla Mid/Regular, oraz odpowiedniki na B2B (do negocjacji na podstawie do艣wiadczenia kandydata),
  • Bud偶et szkoleniowy wraz z dost臋pem do pakiet贸w edukacyjnych,
  • Jasne i przejrzyste zasady budowania 艣cie偶ki kariery i awans贸w.聽聽

Aplikuj ju偶 teraz! Wy艣lij nam swoje CV oraz repozytorium GIT-a.聽

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶