C# ERP Developer Mid/Senior

Dorwij Nerda

8000 - 18000 PLN

Level
Regular
Senior
Contract
B2B
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
The employer has no technological requirements
Cities
Remote
Description

Praca przy najbardziej rozpoznawalnym intregatorze z kt贸rego korzysta codziennie 4904 firm. Systemy firmy miesi臋cznie obs艂uguj膮 6-10 milion贸w zam贸wie艅 o tygodniowej sumarycznej warto艣ci ok 150 mln z艂, oferuj膮c przy tym 557 gotowych integracji oraz pakiety integracyjne dla najpopularniejszych polskich system贸w ksi臋gowych.聽

Jeszcze ma艂o?聽

To mo偶e przekonuj膮cym b臋dzie fakt, 偶e w 2020 roku firma 5-cio krotnie zwi臋kszy艂a wielko艣膰 zespo艂u oraz obs艂ugiwanych Klient贸w.聽

Zatem, skoro czas na rozw贸j, to w艂a艣nie tu!聽

Miejsce Pracy

Wroc艂aw / Hybrydowa聽

Wynagrodzenie

Mid/Regular UoP 8.000-11.000 netto/ms,聽 B2B do uzgodnienia

Senior 11.000 - 18.000 netto /mc, B2B do uzgodnienia聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie implementacji rozwi膮za艅 w oparciu o platform臋 .NET,聽
  • Praca nad integracjami system贸w ERP,
  • Tworzenie autorskich rozwi膮za艅 usprawniaj膮cych dzia艂anie proces贸w,聽
  • Tworzenie rozwi膮za艅 dedykowanych dla lider贸w bran偶y e-commerce,聽
  • Rozwijanie istniej膮cego oprogramowania oraz praca nad nowoczesnymi technologiami,聽
  • Wsp贸艂praca z Partnerami Biznesowymi, oraz Klientami zar贸wno zewn臋trznymi jak i wewn臋trznymi,聽

Czego oczekujemy?

  • Minimum oko艂o 2-letniego do艣wiadczenia w programowaniu,聽
  • Znajomo艣ci j臋zyka C# i platformy .NET framework 4.5+, pracujemy tak偶e na : .NET Core 3,聽 AWS, Azure, Docker, Kubernetes, Node.js, React, wi臋c dobrze, gdyby艣 zna艂 wi臋kszo艣膰 z nich,聽
  • Do艣wiadczenia (preferowane komercyjne) w tworzeniu integracji z systemami ERP lub e-commerce,聽
  • Do艣wiadczenia w tworzeniu aplikacji konsumuj膮cych Web API,
  • Znajomo艣ci baz danych SQL,
  • Znajomo艣ci systemu kontroli GIT,
  • Znajomo艣ci technologii Webserwice - rest, soap,聽
  • Mile widziane jest znajomo艣膰 narz臋dzi pomocniczych, tj. Fiddler, SAP, Apache Kafka, czy podstaw VBscript.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 w nowoczesnej firmie, stawiaj膮cej mocny nacisk na budowanie d艂ugotrwa艂ych zespo艂贸w profesjonalist贸w,聽
  • Do艣wiadczenie w wymagaj膮cych, innowacyjnych projektach z bran偶y e-commerce,聽
  • Wynagrodzenie przy UoP na poziomie 132 000 - 216 000 z艂 dla Seniora i 96 000-132 000z艂 dla Mid/Regular, oraz odpowiedniki na B2B (do negocjacji na podstawie do艣wiadczenia kandydata),
  • Bud偶et szkoleniowy wraz z dost臋pem do pakiet贸w edukacyjnych,
  • Jasne i przejrzyste zasady budowania 艣cie偶ki kariery i awans贸w.聽聽

Aplikuj ju偶 teraz! Wy艣lij nam swoje CV oraz repozytorium GIT-a.聽

nr KRAZ 19622

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also