Fuse ESB Apache Camel Developer

Polska

Do 18900 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko┼Ť─ç firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
JBoss FUSE:
Regular
SOAP/REST:
Regular
JavaEE:
Regular
Spring:
Regular
Apache Camel:
Regular
Apache Kafka:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

Mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej 100%.

ZADANIA:

  • tworzenie i implementacja aplikacji typu enterprise na platformie JBoss Fuse
  • wsp├│┼épraca w ramach zespo┼éu (bazodanowcy, analitycy systemowi, developerzy) w celu dostarczania najlepszych rozwi─ůza┼ä.
  • tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • do┼Ťwiadczenie w zakresie pracy z szyn─ů danych JBoss FUSE
  • dobra znajomo┼Ť─ç Web Service (SOAP/REST)
  • dobra znajomo┼Ť─ç JavaEE i Spring Framework
  • znajomo┼Ť─ç Apache Camel, Apache Kafka
  • Znajomo┼Ť─ç zagadnie┼ä bazodanowych (funkcje, procedury sk┼éadowania)

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do 900PLN netto + VAT/dziennie (b2b)
  • karta MultiSport ÔÇô ┼╝eby zawsze by─ç w formie,
  • opieka medyczna ÔÇô ┼╝eby m├│c; zadba─ç o zdrowie swoje i bliskich
  • dost─Öp do platformy e-learningowej ÔÇô ┼╝eby by─ç na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonus relokacyjny, je┼Ťli potrzebujesz
  • program polece┼ä
  • program przygotowuj─ůcy do wyst─ůpie┼ä publicznych (na meetupÔÇÖac;h i konferencjach)
  • imprezy integracyjne i charytatywne
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝