Fuse ESB Apache Camel Developer

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
JBoss FUSE:
Regular
SOAP/REST:
Regular
JavaEE:
Regular
Spring:
Regular
Apache Camel:
Regular
Apache Kafka:
Regular
Cities
Remote, Warszawa
Description

Możliwość pracy zdalnej 100%.

ZADANIA:

  • tworzenie i implementacja aplikacji typu enterprise na platformie JBoss Fuse
  • współpraca w ramach zespołu (bazodanowcy, analitycy systemowi, developerzy) w celu dostarczania najlepszych rozwiązań.
  • tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zakresie pracy z szyną danych JBoss FUSE
  • dobra znajomość Web Service (SOAP/REST)
  • dobra znajomość JavaEE i Spring Framework
  • znajomość Apache Camel, Apache Kafka
  • Znajomość zagadnień bazodanowych (funkcje, procedury składowania)

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do 900PLN netto + VAT/dziennie (b2b)
  • karta MultiSport – żeby zawsze być w formie,
  • opieka medyczna – żeby móc; zadbać o zdrowie swoje i bliskich
  • dostęp do platformy e-learningowej – żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz
  • program poleceń
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ac;h i konferencjach)
  • imprezy integracyjne i charytatywne
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also