Java Developer - RX

Regular
Docker:
Regular
RabbitMQ:
Regular
WSO2 EI:
Regular
RxJAVA:
Regular
MongoDB:
Regular
Gradle:
Regular
VertX:
Regular
TDD:
Regular
AWS:
Regular
Agile/Scrum:
Regular
Cities
Remote, Wrocław
Description

PRACA ZDALNA: do 100%

STOS TECHNOLOGICZNY: Java 8+, Spring (Boot), Hibernate, MySQL, JUnit, TestNG, Spock, RestAssured, Docker, RabbitMQ, WSO2 EI, Reactive programming RxJAVA, MongoDB, Gradle, VertX, TDD, AWS, Agile/Scrum

ZADANIA:

  • projektowanie i implementacja procesu automatycznego wdrażania i budowania aplikacji
  • zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami – Code Review, TDD
  • zarządzanie serwerami CI, prywatnymi repozytoriami pakietów
  • dokumentowanie prac programistycznych
  • wsparcie innych członków zespołu

WYMAGANIA:

  • min. 4- letnie doświadczenie w programowaniu Java (projekt oparty o Java 8 + rozszerzenia Rx)
  • znajomość zasad programowania reaktywnego
  • Spring (Boot), Hibernate, MySQL, JUnit, TestNG, Spock, Docker, RabbitMQ – stos wykorzystywany na projekcie
  • doświadczenie w programowaniu reaktywnym RxJava
  • doświadczenie z TDD
  • język angielski min. B2 (projekt międzynarodowy)

MILE WIDZIANE:

  • znajomość Vert.x
  • doświadczenie z AWS

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • Wynagrodzenie do 1100/dzień/B2B
  • Proces rekrutacji – 100% zdalnie;
  • Karta MultiSport – żeby zawsze być w formie;
  • Opieka medyczna – żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich;
  • Dostęp do platformy e-learningowej – żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz;
  • Program poleceń;
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach)
  • Imprezy integracyjne i charytatywne.
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also