NLP Engineer

Polska

12000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Python:
Senior
angielski:
Senior
nlp:
Senior
cicd:
Regular
ml:
Miasta
Zdalnie
Obecnie dla swojego klienta poszukuję osoby na stanowisko NLP Data Scientist.
Klient zajmuje się wykorzystywaniem AI do zastosowań biznesowych.

Zadania:
analiza zbiorów danych, uczenie modeli ekstrakcji informacji z dokumentów tekstowych, diagnoza i rozwiązywanie problemów, rozwój autorskiego produktu.

Praca 100% zdalna

Wymagania:
Minimum 2-3 lata doświadczenia
Python 3
znajomość metodologii i ekosystemu uczenia maszynowego
wiedza do przetwarzania języka naturalnego
PyTorch
CI/CD
Dobra znajomość angielskiego

Oferujemy:
UoP – 12-18k brutto + koszty autorskie
Karta multisport, opieka medyczna w Luxmed
Budżet szkoleniowy
Możliwość szkolenia się w światowych centrach AI
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.