NLP Engineer

Polska

12000 - 18000 PLN

Level
Regular
Contract
Contract of employment
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
Python:
Senior
angielski:
Senior
nlp:
Senior
cicd:
Regular
ml:
Regular
Cities
Remote
Description
Obecnie dla swojego klienta poszukuję osoby na stanowisko NLP Data Scientist.
Klient zajmuje się wykorzystywaniem AI do zastosowań biznesowych.

Zadania:
analiza zbiorów danych, uczenie modeli ekstrakcji informacji z dokumentów tekstowych, diagnoza i rozwiązywanie problemów, rozwój autorskiego produktu.

Praca 100% zdalna

Wymagania:
Minimum 2-3 lata doświadczenia
Python 3
znajomość metodologii i ekosystemu uczenia maszynowego
wiedza do przetwarzania języka naturalnego
PyTorch
CI/CD
Dobra znajomość angielskiego

Oferujemy:
UoP – 12-18k brutto + koszty autorskie
Karta multisport, opieka medyczna w Luxmed
Budżet szkoleniowy
Możliwość szkolenia się w światowych centrach AI
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also