.NET Developer

Polska

11000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
sql:
Regular
C#:
Regular
asp.net:
Regular
.net:
Regular
cqrs:
Miasta
Pozna艅
Opis
Zadania:
  • projektowanie i tworzenie wysokiej jako艣ci rozwi膮za艅 w oparciu o platform臋 .NET Core 3
  • udzia艂 w analizach wytwarzanych rozwi膮za艅
Wymagania:

- umiej臋tno艣膰 programowania w j臋zyku C#,

- dobra znajomo艣膰 rozwi膮za艅 ASP.NET,

- znajomo艣膰 relacyjnych baz danych,

- znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych i architektonicznych, np. CQRS, Event Driven Architecture,

- umiej臋tno艣膰 tw贸rczego i analitycznego my艣lenia,

- kreatywno艣膰 i zaanga偶owanie w wykonywane prace,

- umiej臋tno艣膰 pracy w zespole projektowym.

Mile widziane:

- umiej臋tno艣膰 analizy system贸w informatycznych

- do艣wiadczenie zawodowe (co najmniej 3 lata).

Oferujemy:

- wynagrodzenie do 14 000 z艂 na B2B

- rozwijanie produktu skierowanego do stabilnego rynku uczelni wy偶szych,

- prac臋 w zespo艂ach z do艣wiadczeniem merytorycznym dotycz膮cym produktu,

- prac臋 w nowych technologiach,

- elastyczne godziny pracy,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, do艣wiadczenia i zaanga偶owania.

Praca na terenie Poznania, na ten moment g艂贸wnie zdalna, jednak po zako艅czeniu pandemii raczej stacjonarna.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶