.NET Developer

Polska

11000 - 14000 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
sql:
Regular
C#:
Regular
asp.net:
Regular
.net:
Regular
cqrs:
Regular
Cities
Pozna艅
Description
Zadania:
  • projektowanie i tworzenie wysokiej jako艣ci rozwi膮za艅 w oparciu o platform臋 .NET Core 3
  • udzia艂 w analizach wytwarzanych rozwi膮za艅
Wymagania:

- umiej臋tno艣膰 programowania w j臋zyku C#,

- dobra znajomo艣膰 rozwi膮za艅 ASP.NET,

- znajomo艣膰 relacyjnych baz danych,

- znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych i architektonicznych, np. CQRS, Event Driven Architecture,

- umiej臋tno艣膰 tw贸rczego i analitycznego my艣lenia,

- kreatywno艣膰 i zaanga偶owanie w wykonywane prace,

- umiej臋tno艣膰 pracy w zespole projektowym.

Mile widziane:

- umiej臋tno艣膰 analizy system贸w informatycznych

- do艣wiadczenie zawodowe (co najmniej 3 lata).

Oferujemy:

- wynagrodzenie do 14 000 z艂 na B2B

- rozwijanie produktu skierowanego do stabilnego rynku uczelni wy偶szych,

- prac臋 w zespo艂ach z do艣wiadczeniem merytorycznym dotycz膮cym produktu,

- prac臋 w nowych technologiach,

- elastyczne godziny pracy,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, do艣wiadczenia i zaanga偶owania.

Praca na terenie Poznania, na ten moment g艂贸wnie zdalna, jednak po zako艅czeniu pandemii raczej stacjonarna.
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also