DevOps Engineer

Polska

Level
Regular
Contract
B2B
Contract of employment
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
Docker:
Regular
AWS:
Regular
Linux:
Regular
Jenkins:
Regular
Cities
Wrocław
Description

Twoje zadania i obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych oraz wdrażanie nowych funkcjonalności (zwinne metodyki Agile, Mikroserwisy, Docker, AWS)
  • Dbanie o środowiska wewnętrzne, produkcyjne, procesy backupu.
  • Monitoring serwerów i usług (z użycem Grafany, Zabbixa, ELK)
  • Ciągła współpraca z zespołami projektowymi – tworzenie nowych środowisk dla projektów i opieka nad nimi

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość docker’a, docker-compose’a, AWS (ECR, ECS, EC2)
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość Jenkins (CI/CD)
  • Dobra znajomość angielskiego (min. B2)

Będzie super, jeśli:

  • Znasz Ansible
  • Znasz Shell
  • Znasz technologie backendowe jak Node.js Express, PHP – Symfony, i frontendowe technologii (React)

Na pewno otrzymasz:

  • Ambitne, innowacyjne i urozmaicone projekty dla renomowanych marek i startup’ów
  • Możliwość ciągłego rozwoju (self-development time, szkolenia)
  • Dowolna forma współpracy (B2B / UoP)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak korporacyjnych struktur i dresscode
  • Udział w imprezach integracyjnych
  • Pracę w nowoczesnym biurze tuż przy wrocławskim rynku
  • Wspaniałą, luźną atmosferę w młodym zespole
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną i Multisport’a.
  • Regularne dostawy owoców
  • Darmowe lekcje angielskiego
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also