Senior Mobile Application Developer

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
React.js:
Senior
React Native:
Senior
JavaScript:
Regular
Typescript:
Regular
Swift:
Regular
Objective-C:
Regular
Java:
Miasta
Zdalnie, Poznań, Zielona Góra
Senior Mobile Application DeveloperPoznań / Zielona Góra / model hybrydowy

Nie bez przyczyny mówimy, że coś pracuje jak w “szwajcarskim zegarku”. Dokładnie tak samo swój system pracy zbudowany ma nasz szwajcarski klient mający trzy duże ośrodki pracy w Polsce.

Dociekliwość, skrupulatność, dokładność i badawczość to główne cechy na których oparte są zespoły pracujące w Polsce, i to ich zasługą jest prężny rozwój sztandarowych produktów STB w branży Digital Televison.

Jeśli jesteś proaktywnym, stawiającym silny nacisk na “Done is better than perfect” Mobile Applicaton Developerem - czytaj dalej!

Miejsce Pracy

Poznań lub Zielona Góra - możliwość wyboru między pracą stacjonarnie a hybrydowo.

Wynagrodzenie

10.000- 20.000zł UoP

12.000- 25.000 B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie aplikacji cross-platformowych (iOS/Android) dla next generation aplikacji video,
  • Sporządzanie testów jednostkowych dla swojego kodu, utrzymanie kodu i naprawianie bugów,
  • Code review i zapewnianie wysokiej jakości dla oprogramowania,
  • Stała analiza swojej pracy.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 4 letniego doświadczenia w tworzeniu Software,
  • Znajomości JavaScript i TypeScript,
  • Bardzo dobrej znajomości React.js i React Native,
  • Doświadczenia w pracy ze Swift, Objective-C i Java,
  • Udokumentowanego doświadczenia w tworzeniu aplikacji od podstaw,
  • Styczności ze środowiskami Git, Gerrit i Jira,
  • Kodowania, pisania i myślenia w sposób inżynierski,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym + zdolności czytania i pisania technicznej dokumentacji,
  • Nice to have: biegłości w pracy z Android SDK i iOS SDK; wiedzy na temat API; doświadczenia w programowaniu na MacOS (Xcode, VScode, AndroidStudio); umiejętności szacowania czasu pracy.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w międzynarodowej firmie o bardzo mocnej pozycji rynkowej, z wieloma prestiżowymi nagrodami na swoim koncie,
  • Wysoce wyedukowany i doświadczony zespół profesjonalistów, którzy umieją się dzielić wiedzą,
  • Wynagrodzenie roczne na poziomie 220.000-300.000 zł dla doświadczonych profili,
  • Pakiet benefitów w postaci Multisport, prywatnej opieki medycznej i zajęć szkoleniowych z języka angielskiego.

KRAZ 19622

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.