Tester Automatyzuj─ůcy

Polska

19000 - 19950 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko┼Ť─ç firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
sql:
html:
REST:
cucumber:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
Opis
Tester automatyzuj─ůcy

Bran┼╝a: Bankowo┼Ť─ç

?100 % zdalnie

? B2B: 19 950 PLN netto/miesi─Öcznie +Vat

? Wymagania + Stack

- minimum 2-3 letnie do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku

- do┼Ťwiadczenie w pracy z narz─Ödziami test├│w automatycznych i wydajno┼Ťciowych / obci─ů┼╝eniowych (SoapUI, Postman, Selenium, JMeter)

- praktyczna znajomo┼Ť─ç j─Özyka Java, SQL oraz HTML

- do┼Ťwiadczenie w pracy z REST API

- znajomo┼Ť─ç framework├│w testowych: TestNG/JUnit, Cucumber, Selenide, RestAssured

- znajomo┼Ť─ç narz─Ödzi do zarz─ůdzania b┼é─Ödami i testami (JIRA, Remedy, TestLink, Xray)

- znajomo┼Ť─ç GIT i Jenkins

- znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego

*** Mile widziane:

- certyfikat ISTQB ÔÇô b─Ödzie dodatkowym atutem (nie wymagany)

ÔşÉOpis stanowiska:

- opracowywanie scenariuszy testowych aplikacji biznesowych

- wdra┼╝ane, testowanie automatyczne rozwi─ůza┼ä informatycznych w metodologiach zwinnych

- raportowanie wynik├│w przeprowadzonych test├│w

- wsp├│┼épraca z programistami w zakresie rozwi─ůzywania wykrytych problem├│w

- przygotowywanie narz─Ödzi i skrypt├│w wspomagaj─ůcych proces analizy i test├│w

- utrzymanie i rozw├│j dotychczas wytworzonych scenariuszy testowych

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie

- prac─Ö na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zar├│wno globalnych jak i polskich

- d┼éugoterminowe i interesuj─ůce projekty

- prac─Ö z nowymi technologiami

- elastyczne formy współpracy

- zachowanie ci─ůg┼éo┼Ťci projekt├│w oraz pe┼éne wsparcie podczas ich trwania

- pakiet benefit├│w (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝