Tester Automatyzujący

19000 - 19950 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
Java:
Nice to have
sql:
html:
REST:
cucumber:
Cities
Remote, Wrocław
Description
Tester automatyzujący

Branża: Bankowość

?100 % zdalnie

? B2B: 19 950 PLN netto/miesięcznie +Vat

? Wymagania + Stack

- minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- doświadczenie w pracy z narzędziami testów automatycznych i wydajnościowych / obciążeniowych (SoapUI, Postman, Selenium, JMeter)

- praktyczna znajomość języka Java, SQL oraz HTML

- doświadczenie w pracy z REST API

- znajomość frameworków testowych: TestNG/JUnit, Cucumber, Selenide, RestAssured

- znajomość narzędzi do zarządzania błędami i testami (JIRA, Remedy, TestLink, Xray)

- znajomość GIT i Jenkins

- znajomość języka angielskiego

*** Mile widziane:

- certyfikat ISTQB – będzie dodatkowym atutem (nie wymagany)

⭐Opis stanowiska:

- opracowywanie scenariuszy testowych aplikacji biznesowych

- wdrażane, testowanie automatyczne rozwiązań informatycznych w metodologiach zwinnych

- raportowanie wyników przeprowadzonych testów

- współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów

- przygotowywanie narzędzi i skryptów wspomagających proces analizy i testów

- utrzymanie i rozwój dotychczas wytworzonych scenariuszy testowych

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie

- pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich

- długoterminowe i interesujące projekty

- pracę z nowymi technologiami

- elastyczne formy współpracy

- zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania

- pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also