Frontend Developer - Mid and Senior

Dorwij Nerda

9000 - 20000 PLN

Level
Regular
Senior
Contract
B2B
Contract of employment
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
React / Redux:
Regular
JavaScript:
Nice to have
Cities
Remote
Description

A gdybyś tak mógł mieć wpływ na zwiększenie wydajności systemu opieki medycznej w Polsce? A gdybyś tak wiedział, że pracujesz w imię wyższego dobra, i Twoje działania przyczyniają się do rozbudowy platformy łączącej pacjenta z lekarzem specjalistą?

Może to jest właśnie ten moment by zarabiając i rozwijając się zawodowo robić przy tym coś dla tych, którzy często najbardziej potrzebują pomocy?

Dołącz do zespołu, który określają trzy słowa: autonomia, dążenie do doskonałości, celność. No może cztery - bo jeszcze “błędy”, których się nie boją i na których się uczą!

Miejsce Pracy

Praca 100% Home Office

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł B2B Mid

15 000 - 20 000 zł B2B Senior

Jakie będą Twoje zadania?

Projektowanie, kodowanie, analiza i naprawa błędów w celu uzyskania najwyższej jakości produktu;

Regularny przegląd kodu i planowanie rozwoju funkcji;

Wdrażanie nowych funkcjonalności;

Współpraca z architektami systemów, programistami back-end i innymi podmiotami zaangażowanymi w projekt

Czego oczekujemy?

Około dwuletniego komercyjnego doświadczenia w programowaniu w przypadku stanowiska Mid, oraz powyżej 4 lat na pozycję Seniora;

Dobrej znajomości React / Redux (Vue a plus) a w przypadku seniorskiej pozycji - dobrej znajomości JS ;

Dogłębnego zrozumienia nowoczesnego stosu frontendowego (sieci dostarczania treści, przetwarzanie brzegowe, prerendering, SPA, PWA, RWD);

Chęci pracy w oparciu o mikrofronted i  nauczenia się mnóstwa nowych rzeczy w krótkim czasie;

Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności pracy z różnymi interesariuszami projektu.

Co możesz zyskać?

Pracę w jednym z najbardziej obiecujących start-upów technologicznych w branży medycznej;

Najnowszy sprzęt techniczny;

Konkurencyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoim doświadczeniem;

Kompleksowe ubezpieczenie medyczne.

KRAZ  19622

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also