Regular Software Engineer

Polska

12000 - 14000 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
1+
Left
Finished
Technology stack
Java:
Regular
Groovy:
Regular
SQL:
Junior
Cities
Warszawa
Description
Projekt w pigu艂ce: produktem jest platforma software'owa do zarz膮dzania cen膮, w tym do wyceny towar贸w oraz us艂ug, konfiguracji promocji oraz rabat贸w jak r贸wnie偶 analizy danych sprzeda偶owych

Twoje zadania:聽wsp贸艂praca z mi臋dzynarodowym zespo艂em, programowanie i konfigurowanie platformy cenowej zgodnie z wymaganiami - rozw贸j produktu w j臋zyku Groovy (j臋zyk i sk艂adnia analogiczna do Javy).

Obecnie ze wzgl臋du na sytuacj臋 epidemiologiczn膮 ca艂a firma pracuje zdalnie. Po okresie pandemii - praca z biura.

Czego oczekujemy:

  • Min. 2-3 letniego do艣wiadczenia w wytwarzaniu/wdra偶aniu oprogramowania (preferowana Java lub Groovy)
  • Dobrej znajomo艣ci zasad programowania obiektowego, gotowo艣膰 do nauki i pracy w Groovy
  • Do艣wiadczenia w pracy z technologiami internetowymi: HTML, JSON, REST API, podstawy relacyjnych baz danych i zapyta艅 SQL (podstawy)
  • Silnych umiej臋tno艣ci analitycznych聽
  • Mile widziane jest do艣wiadczenie w pracy z du偶ymi zestawami danych, np.: Highcharts oraz do艣wiadczenie w implementacjach pakiet贸w oprogramowania (np. CRM, ERP)
  • Bieg艂ej znajomo艣ci j. angielskiego (min. poziom B2)
  • Zaanga偶owania i wsp贸艂pracy zespo艂owej - to warunek konieczny

Benefits

  • SPORT CARD
  • PRIVATE MEDICAL CARE
  • FLEXIBLE WORKING HOURS
  • FRESH FRUIT AND VEGETABLES
  • FREE COFFEE
  • FREE SNACKS
  • NO DRESS CODE
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also