Programista Unity 3D [mid]

Polska

7000 - 10000 PLN

Level
Regular
Contract
B2B
Company size
25 - 49
Left
Finished
Technology stack
C#:
Regular
unity:
Regular
ar:
Nice to have
vr:
Cities
Bielsko Bia艂a
Description
4Experience to studio aplikacji multimedialnych oraz gier wykorzystuj膮cych technologi臋 VR/AR. Jednak przede wszystkim, jeste艣my zgranym, blisko 30-osobowym zespo艂em, kt贸ry zdecydowanie lubi to, czym si臋 zajmuje na co dzie艅. :)
Nasze biuro znajduje si臋 w bogatym kulturalnie i krajobrazowo mie艣cie na Podbeskidziu - Bielsku-Bia艂ej. Dzia艂amy na rynku ju偶 5 lat i mamy na swoim koncie uko艅czonych 150+ mi臋dzynarodowych projekt贸w.
Do sta艂ej wsp贸艂pracy poszukujemy kolejnych聽Programist贸w Unity, kt贸rzy b臋d膮 z nami kreowa膰 wirtualn膮 i rozszerzon膮 rzeczywisto艣膰.
Sprawd藕 nas na聽www.4Experience.co

Nasza oferta:
  • Kontrakt B2B (lub umowa zlecenie)
  • Dodatek relokacyjny dla kandydat贸w zmieniaj膮cych miejsce zamieszkania
  • Elastyczne godziny pracy i mo偶liwo艣膰 cz臋艣ciowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • System premiowy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Cykliczne szkolenia wewn臋trzne i dzielenie si臋 wiedz膮
  • Mi臋dzynarodowe, r贸偶norodne projekty (na PC / urz膮dzenia mobilne / gogle VR - zerknij w nasze聽portfolio)
  • 艢cie偶ka kariery (wynagrodzenie i awanse dostosowane s膮 do kompetencji oraz stanowiska)
  • Gwarantowana 艣wietna atmosfera w biurze i integracja zespo艂u
  • Zdrowe/s艂odkie przek膮ski i napoje
  • Bezp艂atny car&bike parking bezpo艣rednio przy biurze
  • Chillout room z grami planszowymi i konsolowymi, og贸lnodost臋pn膮 biblioteczk膮 firmow膮
Twoje zadania:
  • Tworzenie aplikacji multimedialnych oraz gier w silniku Unity
  • Udzia艂 w tworzeniu architektury projektu
  • Dzielenie si臋 wiedz膮
  • Tworzenie dokumentacji
  • Code review, czyszczenie kodu i optymalizacja
Cechy idealnego kandydata:
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 C#
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie B2 (must have)
  • 3+ lat do艣wiadczenia komercyjnego, sko艅czony przynajmniej jeden projekt
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole oraz komunikatywno艣膰
  • Dobra znajomo艣膰 system贸w kontroli wersji
  • Umiej臋tno艣膰 dobrego rozplanowania pracy
  • Dyspozycyjno艣膰 w wymiarze pe艂nego etatu, gotowo艣膰 do podj臋cia pracy w Bielsku-Bia艂ej (woj. 艣l膮skie)
Dodatkowe umiej臋tno艣ci:
  • Wiedza z zakresu projektowania architektury projektu
  • Znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych i zasad OOP
  • Umiej臋tno艣膰 rozwi膮zywania problem贸w i poszukiwania niestandardowych rozwi膮za艅
  • Umiej臋tno艣ci w zakresie optymalizacji kodu
  • Zrozumienie specyfiki r贸偶nych platform
  • Umiej臋tno艣膰 pisania dokumentacji
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu gier/aplikacji w technologii VR/AR
Mile widziane:
  • Wykszta艂cenie wy偶sze na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Umiej臋tno艣膰 pisania shader贸w
  • Znajomo艣ci sklep贸w takich jak GooglePlay, AppStore, OculusStore, itd.
  • Znajomo艣膰 SCRUM
  • Znajomo艣膰 innych silnik贸w
  • Umiej臋tno艣膰 pracy z bazami danych
Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also